Telefon rendszer applikációk hozzáadása!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Francse

Újonc
Támogató
2019. 02. 18.
35
10
30
Dunaújváros
V4 karakter
Nicola Konrov
LV karakter
Nicola Konrov
V2 karakter
Nicola Konrov
Sziasztok, szerintem a telefonon belül elférne egy közösségi app. Pl: Instagram, Tiktok. Lehetne infulenszerkedni ami eléggé feldobná az ember mindennapjait. Élőadást tartani mint ic karakter. Szerintem sokat dobna rajta. De nyugodtan cáfoljatok meg benne ha nem lenne jó ötlet.
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
762
384
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok, szerintem a telefonon belül elférne egy közösségi app. Pl: Instagram, Tiktok. Lehetne infulenszerkedni ami eléggé feldobná az ember mindennapjait. Élőadást tartani mint ic karakter. Szerintem sokat dobna rajta. De nyugodtan cáfoljatok meg benne ha nem lenne jó ötlet.
Szia!

Hát... nem tudom, az a gond hogy nem is értem, szerveren belüli videókat tennél fel IC tiktokon? Kicsit kérlek ezt az ötleted kifejted jobban, mert nem igazán látom át hogyan képzelted ezt el...
 

Andypapa

Pötyögtető
Támogató
2023. 09. 04.
486
688
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Felesleges, rengeteg munka lenne benne. Lehet csinálni Facebook-ot, Instát és TikTok-ot is IC karakternek, vagy a Fórumot használni ilyen közösségi ambíciókra.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
285
627
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Fórum jelenleg egy IC közösségi platform funkcióit nyújtja, csak szerte szét. Tudsz DM-et küldeni, fel tudod rakni a kocsidrol a fotókat, tudsz posztolni rantet, a többi ember megosztasait tudod kovetni, kommentelni. Annyi hogy nem egy “Facebook” topic alatt mindent, hanem szét vannak szedve. De van showroom topic kocsiknak, bizniszeknek hirdető felület, karakter életet is be tudod mutatni. Én eddig szerveren is megoldottam, ha IC egy kocos hirdetés került szoba arra hahuként hivatkoztam, fórum dm-ekre messengerként etc etc. Fasza script lenne, de így is hanyatlik a fórum, v3 vége felé sokkal nyüzsgősebb volt.
 

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
769
2 015
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Van ilyen ötlet, zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: TEHERVONAT
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.