TEK reform

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Daniel Styles >

Ötleted:
< Terrorelhárítási központ ebben a formában történő megszüntetése. A valóságban a TEK egy profi, legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező rendőrökből álló csapat. A szerveren semmiben nem hasonlít a valósághoz. Tenném fel a kérdést, miért járőrözik a TEKes műveleti beosztott? Ha valaki járőrözni szeretne, menjen ORFKba. A TEK állományát vezényeljék ki az akciókra, legyen idő mire kiérnek, ahogyan idő ez is a valóságban. És mielőtt elkezdtek velem veszekedni, nem azt mondom hogy szűnjön meg. Változzon meg, essem at reformon.>


Megjegyzés:
< ezért most fogok hideget, meleget kapni. Ebben a formában a TEK egy dara frakció, pedig elég sok RP lehetőség van benne. >

A téma címét átírtam, nem "random" dolgokat kell oda beírni. Cím alapján legyen beazonosítható, miről szól az ötlet.
Pedig vicces volt... - bazsi.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
A minősítést elkerülve akkor nem csak én látom akkor így.
Támogatlak!
 
  • Tetszik
Reactions: Officer Gerzsony

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Mint ahogy már neked közölve lett többször is, ez egy játék. IRL re alapul igen, de nem lehet mindenre a valóságot leadni. Lásd a saját frakciód, olyan elvárásokat kérsz ami irl megoldható, de szerveren nem.
TEKnek alapból nehéz dolga van, de ők próbálkoznak legalább, mint tagokkal, mint rpkkel megjelenni a szerveren. Egyedül fokozott ellenőrzés miatt igazoltat mint az NNI, és a rendvédelem ezt előtte megbeszélte egymással.
Én kifejezetten örülök neki, hogy a TEK járőrözik jelenleg, közelebb vannak sok esetben az adott rp helyzetekhez, mint ha a hq-n afkolnának, és mint bár egy másik frakció leadere, örülök, hogy szórakoznak kicsit a tagok.
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
Mint ahogy már neked közölve lett többször is, ez egy játék. IRL re alapul igen, de nem lehet mindenre a valóságot leadni. Lásd a saját frakciód, olyan elvárásokat kérsz ami irl megoldható, de szerveren nem.
TEKnek alapból nehéz dolga van, de ők próbálkoznak legalább, mint tagokkal, mint rpkkel megjelenni a szerveren. Egyedül fokozott ellenőrzés miatt igazoltat mint az NNI, és a rendvédelem ezt előtte megbeszélte egymással.
Én kifejezetten örülök neki, hogy a TEK járőrözik jelenleg, közelebb vannak sok esetben az adott rp helyzetekhez, mint ha a hq-n afkolnának, és mint bár egy másik frakció leadere, örülök, hogy szórakoznak kicsit a tagok.
Milyen elvárásokat kérek, amely nem megoldható a szerveren? Egy RP szerveren vagyunk, nem egy cops N robbersen. És képzeld, sokkal több RP szituáció jön abból ha egy helyen beszélgetnek, esetleg gyakorlatoznak a srácok, mintha egész nap egy járműben ülnek és ide oda furikáznak eszeveszett sebességgel. Sokat tenne hozzá a közösséghez is ha nem egy bankrabláson találkoznának először a beosztottak.
 

P3tii

Zöldfülű
2019. 07. 12.
204
455
Dorog
LV karakter
Ace West
V2 karakter
Alaya Ortiz
Szia! Elolvastam amit írsz, és értem is a problémád, viszont ez hogy ne járőrözzenek a TEK-esek ezzel viszont most nem tudok egyet érteni. Ez egy játék, ilyen kevés akciónál nem várhatod el senkitől, hogy a bázison unatkozzanak egész nap, és csak akkor jöhessenek ki amikor akció van, ha ez lenne az elvárás nem lenne frakció tag. A valóságban igen profi emberek vesznek részt a TEK állományában, viszont egy játékban nem teljesen tudsz olyan frakciót össze rakni, amiben csak profi emberek vannak, és ezt egy szerveren nem is várhatod el.

UI.: Elsőnek a saját portán söprögessetek, ne másén.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Én úgy gondolom, hogy jogos a felvetés, és külön örülök, hogy a frakció vezetése is valamennyire igazat adva reflektált a problémára. Abban viszont igazuk van, hogy nem megvalósítható. És nem azért, mert ez egy játék, hanem mert jelenlegi formájában is taghiánnyal küszködik néha a frakció, ennél csak kevesebb embert lehetne megtartani a frakcióban, ha a jelenleginél is csekélyebb lehetőségeket nyújtana az. Az tény, hogy sokkal színvonalasabban nézne ki egy akció, és inkább lehetne RP-nek nevezni, ha bekövetkezne ez a változás. Én maximum úgy tudom elképzelni, hogy a tagoktól nincs elvárva a duty-zás, csak annyi, hogy amikor berendelik őket bevetésre, akkor menni kell. Gyorsan besietnek kékkel központba, ott meg a pk. már felsorakoztatta a járműveket, hogy egyből indulhassanak, ha mindenki kész. A játékosszámra való tekintettel viszont attól tartok, hogy ez itt nem lenne élhető.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Milyen elvárásokat kérek, amely nem megoldható a szerveren?
Ebbe most ne menjünk bele, nem erre született ez a topic.
Egy RP szerveren vagyunk, nem egy cops N robbersen. És képzeld, sokkal több RP szituáció jön abból ha egy helyen beszélgetnek, esetleg gyakorlatoznak a srácok, mintha egész nap egy járműben ülnek és ide oda furikáznak eszeveszett sebességgel. Sokat tenne hozzá a közösséghez is ha nem egy bankrabláson találkoznának először a beosztottak.
Felhozom példának az SCCS-t és a Fix&Drive ot. Mind a kettőben a tagok ha nincs autó sort álnak, és már régen is unalmas volt. Voltam régen mind a két frakcióban, akkor amikor még a napi 200+ player megvolt, és már akkor unalmas volt, üzleteltek, afkoltak a szerelők a sorba. Ma pedig eljutott odáig, hogy szerelő is alig van.
Hogyha a TEK bent maradna a frakció hqjukon ugyan ez lenne. Lenne 1-2 ember akik bemennek egy tvhez és néznek a tvn videót, a többi pedig afkolna akciókig, ha egyáltalán lenne tag.
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
Mekkora indulatok kijöttek az OKF-el szemben, habár nem is erről szól a topic. Na mindegy. Természetesen nem kell folyamatosan hqn üldögélni. De ha mondjuk csinálni egy rendelkezésre állási időt az jó lenne. Próbaszerűen egy 19-20 rendelkezésre állási időt lehetne megpróbálni.
 
  • Dühítő
  • Fájdalmas
Reactions: Mars és Csongi.

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Az ötlet maga nem rossz, de azt nem tudom mennyire álja meg a helyét a játék reális keretei között. Magyarul szerintem ezt nem lehet kivitelezni. Jelenleg a napi átlag 60-70 player, nem tudom ez mennyire kivitelezhető...
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 284
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Helló, üdv mindenkinek.
Elsősorban szeretném megjegyezni, hogy ezek az "ötletek" véleményem szerint messze nem illenek egy ilyen topicba. Ha- és amennyiben neked valamilyen frakcióhoz fűződő ötleted van, akkor azt privát formában jelezd az adott frakció leaderei felé és nekik tolmácsold az elképzeléseidet. Laikusként próbálsz olyan dolgokat "RL" színvonalra emelni, amihez tulajdonképpen semmi közöd. Lásd, a másik ötleted ami az OMSZ-el kapcsolatos. Szerinted hány darab hullát visz el egy közúti közlekedési baleset helyszínéről a mentő? Segítek, egy darabot sem. Az, hogy a TEK miként funkcionál nem egy játékos személyes véleménye alapján fog eldőlni. Vannak erre kompetensebb személyek is szerintem, majd ha nekik nem tetszik vagy változtatnának rajta, akkor majd azt ők eldöntik. Amit pedig már leírtak előttem, hogy ez egy játék. Ha te reális dolgokat vársz el, ahhoz itt szakképzett emberek kellenének, hogy játszanak. A szakképzettség pedig nem azt jelenti, hogy én a 444-en, vagy a HírTV, vagy a Kékfény riportjában ezt meg azt láttam. Minden egyes gyár akció után írjon jelentést a rendőr járőr a helyszínbiztosításról? Hát köpni nyelni nem tudnának szegények, hogy hogyan kezdjenek hozzá, azért, mert nem értenek hozzá. De ez így van jól! Érezze mindenki jól magát, ez a játék célja. Lehet ezt reálisabbá tenni, de ez sosem lesz teljesen a valóság. Amennyiben valóságot szeretnél magadnak, akkor legyél te is rendőr, tűzoltó, mentős, bv-s. Arról meg tényleg szokjunk már le, hogy tényeket közlünk azért, mert mi azt olvastuk valahol. Annyi tisztelet legyen már mindenkiben, hogy csak addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.
Remélem mindenki megfelelően tudja értelmezni azt, amiről próbáltam beszélni ebben a pár sorban..
Pacsi mindenkinek!
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
Azért tettem ki ide, mivel így mindenkinek van lehetősége hozzászólni. Elnézést kérek mindenkitől, ez a topic egy unalmas bécsi buszúton írodott. A TEK leaderek válaszoltak, ezért ez a topic helyezhető.
 
  • Fájdalmas
Reactions: makaveli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.