Teamspeak moderátor jelentkezés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sitback

Újonc
Támogató
2023. 05. 12.
16
6
New York csatornái, Leendő Tini Nindzsa Teknőc
LV karakter
Umar Moustafa
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Umar Moustafa -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
Körülbelül egy éve használom a platformot. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
Nem voltam sehonnan sem bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
Nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
Nem sok időt szoktam napi szinten a ts-re fordítani. Inkább a Discordot preferálom, illetve használom többet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
Ha elfogadásra kerülne a jelentkezésem, akkor előnybe tudnám helyezni a TS-t, és huzamosabb ideig tudnék fent lenni. -

Miért pont téged válasszunk?
-
Nagyon segítőkész embernek tartom magam, illetve szeretek az embereknek segíteni! Nagyobb discord szerveren is voltam, illetve jelenleg is vagyok moderátor (pl:. nerdhub) és ebből kifolyólag a kommunikációval és a probléma megoldással nincs gond :) -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Szeretnék egy családias közösségbe tartozni, emellett szeretném a SEEMTA közösségét segíteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Természetesen behúzom a szobába ahol tartózkodom, és megkérdezem, hogy tudok-e valamiben segíteni. Ha teljesen új a szerveren kérdeznék tőle három szabályt és ha tud mondani, akkor ráadom a rangot. Ha egy admint keres, akkor elmondom neki, hogy merre találhatók az adminok szobái a szerveren belül, és preferáció kérdésére behúzom a várójába, ha az úgy kényelmesebb neki. Megmondanám neki, hogy ne spammelje szét az admint/vagy azt az embert akit keres, hiszen nem valószínű, hogy díjazná. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Koromnak köszönhetően, jobban átgondolok illetve átlátok dolgokat. Ebből kifolyólag könnyebben tudok útbaigazítani, emellett segítséget adni az embereknek. Persze az is egy óriási előny, hogy nagyjából velem egykorúak játszanak a szerveren és velük könnyedén szót tudok érteni :) -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Beszéltem már pár adminnal, de olyan ismerettségem nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
A célom az, hogy természetesen embereken segítsek, illetve egy családias közegbe bekerüljek, ezáltal új embereket ismerjek meg :D
Természetesen, hogy meddig szeretnék eljutni, ez addig fog tartani, ameddig a szerveren játszok. Sokáig terveztem még a szerón aktívkodni, szóval ameddig csak tudok, mondhatni kimaxolni :D
-

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Segítőkész. -
-
Barátságos. -
-
Logikus gondolkodású. -

Negatív:
-
Szókimondó -
-
Néha türelmetlen. -
-
Illetve néha kelekótya. -

Mennyi idős vagy?
-
17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Sziasztok, Dante vagyok!
17 éves vagyok, és most szeptemberben leszek 11es. Szabadidőmben leginkább zenélek, zenekarban játszok, és edzek. Ezeket leszámítva nem vetem meg a videójátékozást
Továbbtanulás révén a médiában szeretnék továbbmenni, és a lepénylesőmet szeretném kihasználni. :D
Jelenleg a kreszt csinálom, és nem sokára megyek vizsgázni. Van egy középfokú nyelvvizsgám, most már csak a felsőfokúra gyúrok.
Terveim közé tartozik az, hogy bejárjam a világot és csomó országba szeretnék kijutni. Szeretném megismerni a kultúrájukat, és élményekben gazdagodni. Ami a személyiségemet illeti, eléggé diplomatikus tudok lenni, olykor ki tud törni belőlem a "gyerekes énem". Tisztelettudónak tartom magam, emellett a humorom se egy olyan dolog, mely felett el kéne siklani (legalábbis az ismerőseim ezt mondják :D )
-
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 323
1 375
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.06.29. 19:30 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.