Teamspeak logok mentése

Destin

?Fedor sztár?
2019. 01. 10.
110
185
V4 karakter
Tyrone Reid
LV karakter
Lance Quinn
Sziasztok.
Nem találtam még erről leírást, viszont amennyire apróság, annyira hasznossá tud válni különböző szituációkban.
A közösségben rengetegen használunk TeamSpeak-et, viszont néha előfordul, hogy nem csak beszélünk, hanem igénybe vesszük a privát üzenetküldést is, illetve a közös chatet.
Sajnos régebben velem is előfordult, hogy olyan bizonyítékok vesztek el egy-egy panaszkönyvhöz, amik kulcsfontosságúak lehettek, mivel a teamspeak alapból nem logolja a chatet, tehát egy újraindítás után minden eddigi beszélgetésünk elveszik. Ezt most lépésenként megmutatom, hogy kell beállítani, hogy ne tűnjön el, szükség esetén vissza tudjuk nézni a logot privát beszélgetéseinkről is.
1.
Nyissuk meg a Teamspeaken belül a "Tools", utána az "Options"-t. ( Alt + P -vel is működik, így gyorsabb.)
2.
A beállításokon belül menjünk a "Chat" részre, az "Automatic Logging"-nál pipáljuk ki mindent.
Ezzel a beállítással logolni fogja a privát, a szerver, illetve a szoba chatet.
3.
A "Reloading Logs" résznél azt tudjuk megadni, hogy az utolsó hány sort logolja. (Én minden 999-re állítottam, úgy a biztos.)
Végül egy kép, hogy ez az egész hogyan is néz ki nálam.
tslog1.png
Hova menti ezeket a logokat?
Menjünk a keresésre, másoljuk be ezt: " %AppData%\TS3Client\chats "​
Itt találkozunk (nálam) 4 mappával, ebből a mappából valamelyikben található .txt kiterjesztésű fájl, nálam oda menti a logokat.
 

Hazy

Zöldfülű
2019. 01. 10.
179
350
24
Pocklington
V4 karakter
vera.franco
Nem egyszer fordult elő hogy kerestem valamit logba, de már nem volt ott és akkor ez nagyon jól jött volna. Köszi szépen hogy megmutattad mi a megoldás
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 414
1 205
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia jó leirás lett benne van a lényeg.
Az 1000 karakteres átirást tudtam, de hogy hol találom a mentést arra még nem jöttem rá ez idáig.
Köszi szépen a helpet. :)
Ment egy Like.
 
  • Tetszik
Reactions: arzen és Destin

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Ez király nagyon, biztosan nagyon jól fog jönni különböző TS ügyeknél a moderátoroknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Destin

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
231
110
??Hannover | ??Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
El sem hiszem, hogy végre találtam olyan embert, aki megmondta a legfontosabbat számomra. Egy jó ideje kerestem a TS3 logfájl helyét. Köszönöm, hasznos topic.
 
  • Tetszik
Reactions: Destin

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
Köszi, hasznos lett!
 

Geriprof

Barangoló
2019. 01. 11.
92
51
V4 karakter
George Everett
LV karakter
Sam De Florez
V2 karakter
-
Nekem olyan problémám van, hogy nagyon sok szervert logol, de egyedül a V3 TS szerót, ami kellene a legjobban azt az egyet nem logolja. Átnéztem az összes mappát, meg mindent, egyik sem az. Esetleg, ha valaki tudna segíteni abban, hogy miért nem logolja azt az egy szervert, és tud rá megoldást, akkor annak nagyon örülnék, ha segítene. Amúgy hasznos leírás.
 

tyrise

run for cover
2019. 06. 10.
292
1 613
V4 karakter
Arn marit
LV karakter
Nora Phelps
cső, ez szerintem mindenkinek jól jön és hasznos be is állítottam.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Destin és alajos.