TeamSpeak 3 moderátornak való jelentkezési lapom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MátéLV

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 13.
355
160
Nyíregyháza
www.google.hu
LV karakter
Alonzo M Inc

x3zePcK.png


IG neved:
- Alonzo M Inc -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül másfél éve használom -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:

- Nem voltam még bannolva a TeamSpeak szerverről -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nemvoltam moderátor sehol -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Általában beszélgetés céljából szoktam fellépni,ahogy időm engedi kb.3-4 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Nemismerem még a kritériumokat,de naponta 3-4 órát minimum -

Miért pont téged válasszunk?:
- Magam szerint segítőkész és érett vagyok ennek a feladatnak a betöltésére.Szeretném segíteni a munkáját a jelnlegi moderátorcsapatnak és szeretnék énis a csapat tagjává válni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretek új dolgokba belevágni,ez is most egy lehetőség.Szeretném segíteni a játékosokat a platformon.És kiszeretném próbálni a moderátorkodást. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha egy teljesen új játékos van teamspeaken behúzom az ügyfélszolgálat szobába és megkérdezem hogy játszik e a szerveren és kérdezni tőle 3-3 szerver és TS szabályt amenyiben nem játtszik a szerveren akkor csak 3 TS szabályt.Ha nemtudja a szabályokat abban az esetben van egy tanulószoba ahol a szabályok vannak.Ebbe nem megyek bele hosszan, nagyon röviden leregiszrálom.Ha nemtudja hogy hogykell használni a platformot mindent elmagyarázok neki, itt értem a mikrofon vagy hangszóró beállításokat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Magam szerint a hozzáálásommal és a kitartásommal -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Csinálnám amíg meg nem monoton, illetve ameddig tudok szánni bele elegendő időt mivel nemszeretném hátráltatni a cspatot.Miniumum 3-as moderátorszintig szeretnék eljutni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész vagyok -
- Szeretek csapatban dolgozni -
- Türelemes vagyok -

Negatív:
- Lustaság -
- Tétlenség -
- Nemszeretem amkor belevágnak a mondanivalómba vagy nem hallgatnak meg engem -

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Máténak hívnak,15 éves 10-es gimnazista vagyok Nyíregyházán.Itt lakok,van egy testvérem.A suliban angol-informatika szakon tanulok.Szabadidőmben beszélgetek a barátaimmal és játtszok.5 évig tanultam hangszeren játtszani,alapszinten tudok klarinétozni.Hobbim a bringázás és a futás,3 éve kijutott egy kis csapat az országos atlétikai versenyre aminek a tagja voltam.A jövőben Informatikai irányban szeretnék továbbtanulni előreláthatólag a programozás terén szeretnék elhelyezkedni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia Szép lapot irtál látszik benne a munkád Támogatom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Teli van helyesírási hibával a lapod. Az a szomorú, hogy mielőtt beküldted sem nézted át, és nem javítottad ezeket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.