TeamSpeak 3 Las Venturas Moderátor Jelenkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kleon

Újonc
2019. 07. 17.
4
0
LV karakter
Lucky D Diaz

x3zePcK.png


IG neved:
Nem játszom a szerveren.

Mióta használod a TeamSpeaket?:
3-4 éve.

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:

Nem volt.

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
Nem voltam de van tapasztalatom.

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
4-5 óra

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
az egész Időmet. (4-5 óra)

Miért pont téged válasszunk?:
Mert ugy gondolom hogy alkalmas vagyok erre a feladatra és tapasztalatom is van.

Miért szeretnél moderátor lenni?:
Mivel szeretném segiteni az Operátorok És SzuperModerátorok-nak a feladatát és egyben a közösséget megismerni és még a Saját társaimnak is segiteni.

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
Elösször is be huzom a szobába majd megkérdezem tölle hogy játszik e a szerveren ha igen 3 RP 3 Teamspeak Szerver szabályzatot kérek tölle majd megkérdezem tölle hogy segithetek e még valamiben a számára ha nem akkor meg mondom neki hogy további jó játékot.

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:

Hobbim a Néptánc de azon kivül szeretek sokat sportolni és egyébb más dolgokat és probálok minnél megérthetöbben foglalkozni a játékosokkal.

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
Seemta V3 körében nincsen sajnos.

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
Moderátor 3 Szintig szeretnék el jutni mivel ugy érzem magam hogy én egy tapasztalt fiatal ember vagyok és képes vagyok az ilyen feladataimra is.

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:

Segítőkész
Erős elméletű
Kedves


Negatív:
gyanakvó
hangulatember
féltékenykedő

Mennyi idős vagy?:

17 éves vagyok

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
Sziasztok Rozman Kleon Hiador-nak hivnak Hobbim a Néptán Persze többi sportot sem ittélem el és megprobálok minden ember közöt igazásott teni jó lelkű vagyok,és szeretem a kutyákat és a macskákat, van egy Kutya háziállatom és egy macska a Néptánc mellet Sportoltam Judot,Kungfu-t,kempó-t. és most sportolok úszást és kalapácshajittás, nem rég kezdtem el a Vezetői vizsgát! Köszönöm szépen hogy elolvastad/elolvastátok a Jelenkezési lapomat várom a vissza jelzéseket Jókat és a rosszakat is köszönöm szépen aki megjegyzést tesz a Jelenkezési lapomhoz további szép estét/szép reggelt/Szép napot!
 

Kleon

Újonc
2019. 07. 17.
4
0
LV karakter
Lucky D Diaz
Tényleg nagyon köszönök mindent és minden szép megjegyzéseket!

warning.png
Moderátori hozzászólás

Figyelmeztetést kaptál! Tilos a dupla hozzászólás!
By: Owl
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia,
Van jó pár helyesírási hiba, ezek mellett a minta sem lett megfelelően kitöltve. Én azt javaslom, hogy ezeket a hibákat javítsd, és akkor talán kaphatsz egy esélyt. Addig is tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu és BenixYT

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
556
2 869
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
A mintát rosszul töltötted ki, helyesírási hibák vannak, azért én csak tartózkodni tudok.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Látom beleírtad a lapodba, a negatív tulajdonságaidhoz, hogy gyanakvó is vagy. Én is az vagyok a lapodat elnézve. Gyanús, hogy ez kissé össze-visszára sikerült.
 
  • Imádom
Reactions: bencx.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.