Teamfight Tactics

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
image.png


sep.png

Ha már van külön kihívók ligája, legyen TFT is, gondolom nem csak én játszok.

Posztoljatok bármit: hyperroll, 3⭐ Star Guardian Urgot, 100 hp-val meneteltetek a győzelemig, nagyon kiszoptatok, 5 kör alatt elvesztettétek 60 hp-tok úgy, hogy előtte veretlenek voltatok, mittomén.

Ha úgy van, mehet a normal / ranked is.

sep.png

Hasznos linkek: patch notes | FriSsÍtÉsI jEgYzEtEk | tierlist (minden patchben többször updatelve) | reddit
Bannert csinálta / szerkesztette össze: jómagam
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
valamiért a tierlistben a freljord + deadeye kombó csak A+, pedig amúgy ezzel lehet jelenleg grindolni. nem építik, ha mégis, akkor maximum egy ember rajtad kívül (voidon, shurimán meg strategistekkel szemben...). amire figyelni kell, az az, hogy Jhin + Ashe legyen meg először plusz egy decent frontline. Jhinre kell itemeket építeni, amit aztán amikor meglátod Apheliost a shopban, eladod, és felhelyezed Jhin helyett.

ami kötelező: guinsoo + IE. utolsó itemnek giant slayer ok, de az elmúlt 10 meccsemben szerintem 5-6 armoros enemyt kaptam, ahol alig jutottam át a frontlineon, akkor jó a last whisper is, casterek ellen talán BT.

level 5-ön ha megvan a freljord bónusz, menetelhetsz kb egyenesen a top 4-be, ha lucky vagy, akkor 3 csillagozod Apheliost. vagy Apheliost próbáld meg három csillagozni, vagy Urgotot. Aphelios erősebb (itemek miatt), de ha sok az itemed, és kész van a kötelező Apheliosra + Sejura, akkor mehet minden más Urgotra.

image.png
 
Utoljára szerkesztve:

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
a csávó beluckolta a 3⭐ luxot 2 hp-n, onnantól kezdve menetelt az első helyig...

persze nekem lófasz nem jött, 6-os deadeyem lett volna, HA (!) kaptam volna jhint. nem kaptam.. :mad:

image.png


utóirat: kibaszott vicces volt látni hogy az a lux 1 castból az egész frontlineomat lepusztította lmao
 
  • Tetszik
Reactions: cracksmoker3000

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
sajnos nem tudtam rendesen kipróbálni, mert mindenki 15-20 hp-n volt, és ahogy meglátták, hogy kettő 3⭐ 4-es unitom van, inkább ff-t nyomtak :(

de pandora's bench ien = jo

image.png


8241_stonls.png
 
  • Tetszik
Reactions: cracksmoker3000

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
veretlenül meneteltem 14 körig, aztán úgy gondolta a csávó, hogy 41 hp-val menetel az első helyig a lehető leggusztustalanabb, szar builddel, mert hát ugye tök pacek, hogy darius az idézők szurdokában is, meg itt is resetelni tudja az ultiját, ha megöl valakit vele.

nagyon remélem, hogy kezdenek vele, mert ez minden, csak nem balanced, hogy konkrétan átmegy a 2⭐ darius az egész frontlineomon ÉS a backlineomon is, aztán a baronba is belevág 4-5-öt az ultijával, mert miért ne.

jó, mondjuk mondom ezt úgy, hogy metaslave pöcs vagyok, aztán azt játszom, ami jó is jelenleg, lol. legalább meglett a gold 1

(amúgy jót beszélgetek magamban 🥲)

image.png
image.png

image.png
 
  • Tetszik
Reactions: cracksmoker3000

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
szerintem el is engedem mára ezt a játékot mert csak felqrom magam rajta, ha 6-os deadeye-om, ha 8-as voidom van, így is úgy is szopok xdxddxdxdxdxxddxdx

csak nem értem hogy hol az a balansz, hogy a 6-os szintű yordle játékos elveri a 8-as szintű, crownnal megáldott, minden is level 2-es játékost

image.png
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
végre nyertem egy gamet, mi történt 😭

(itt az idő hogy most akkor veszítsek vagy 10 másikat
886630209569292308.webp
)

image.png
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
tetszenek a damage doneok, végülis csak 30 hp-t vesztettem csak azért, mert a senna elcastolt egy ultit lmao

image.png
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
akkor 2 hét múlva folytköv, addig inkább wowozok mert ez nem állapot

image.png
 

destiny

valósághű
2021. 07. 18.
95
236
LV karakter
tazwell_mack
Amennyiben folytatni szeretnéd, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.