Tayvonne Avery Jelentkezési lapja a Fix&Drive Service felé![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Damde

Újonc
2019. 07. 08.
67
51
V4 karakter
patrick lattimore




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Máté ~








Életkorod:



~ 15 éves vagyok. ~








A játékon belüli szinted:



~ Jelenleg 10-es szintű vagyok. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~
GjmtU6G.png

PQ9jtO9.png

VkbvBvy.png
~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Természetesen rendelkezem TeamSpeak3-al és nap mint nap használom. ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen renelkezem mikrofonnal. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Balogh Máténak hivnak,15 éves vagyok. Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek. Középiskolás vagyok és informatikusnak tanulok. Általában szabadidőmben számitógépezek és játszok a barátaimmal. Amit leggyakrabban szoktam játszani a számÍtógépen az a SeeMTA, de szoktam a barátokkal Counter Strike Global Offensive-zni, Rainbow Six Siegezni és PUBG Liteozni. Szeretek közösségben lenni. Gyakran szoktam izgulni dolgokon. Barátságos vagyok és segitőkész, szeretem a társaságot. Szeretek csapatmunkában dolgozni, nagyon aktiv vagyok. A kedvenc sportom az úszás, amit versenyszerűen csináltam.Csak mivel sok időt elvesz a tanulás ezért abba kellett hagyjam. A hobbiaim a motorozás, biciklizés, haverokkal is szoktunk gyakran biciklizni. Pozitiv tulajdonságaim: Terhelhető, Aktív, Szorgalmas, Segítőkész, Barátságos. Negatív tulajdonságaim: Szeret lustálkodni, Könnyen fel lehet idegesíteni, A vicceket néha magára veszi, Gyorsan tanulok. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Tayvonne Avery ~








Anyja, apja neve:



~ Anyja: Naimei Wanying

Apja: Rakeem Avery ~







Elérhetősége (email, telefonszám):



~ Email:tayvonne.avery@gmail.com

Telefonszám:852697 ~







Büntetlen előítéletű?



~ Igen. ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~
OtoQI20.png
~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Sajnos nincs ismertségem a csapatuok belül. ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ A csapatmunka az bármilyen dolog elvégzéséhez is, legyen az akár szerelés, a legfontosabb, ha mindenki csak szalad a feje után, az igen rosszul is elsülhet. Jó ha megvannak hozzá a képességei egy embernek. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen, körülbelül naponta 5-6szor. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ Tayvonne Avery néven születtem 1990.02.19-én San Andreasban a Los Santos Hospitalban. Édesanyám neve Nina Lattimore. Édesapám neve Odell Avery. Volt egy nővérem aki sokat segitett és foglalkozott velem. Édesanyám tanitónőként dolgozott egy általános iskolában. Míg az édesapám egy vállalkozást vitt a kezében, aminek hamar meglett a gyümölcse és egy nagyobb házba költöztünk. Sikeresen elvégeztem a középiskolát és meglett az érettségim. Utána rendészeti iskolába jártam amelyet sikeresen elvégeztem. Az iskola végzése közben jártam KRESZ-re, közben édesapám szerelőműhelyében dolgoztam. Végül sikeresen leraktam a vezetői vizsgát. Az iskola elvégzése utána édsapám szerelőműhelyében dolgoztam. Következő munkának a Fix&Drive servicet választottam. ~








Aláírás:



Tayvonne Avery

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.