Taylor_R_Evans panasztétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mackolacko99

Újonc
2019. 01. 14.
13
14
26
Halásztelek
V4 karakter
Taylor R Evans
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
belsoellenorzesiosztaly@nav.hu

Pénzügyőrre tett panaszbeadvány


Panasztevő neve:
<< Taylor R Evans >>
Panasztevő születési helye, ideje:
<< Los Santos városi kórház >>
Panasztevő telefonszáma:
<< +38-76-349-4538 >>


Panaszra tett pénzügyőr neve:
<< Derren Conrad >>
Panaszra tett pénzügyőr jelvényszáma:
<< 325 >>
Panaszra tett pénzügyőr gépjárművének adatai:
<< Fekete színű , Alfa Romeo Giulia. Forgalmi rendszáma : AA-KD-06>>
Intézkedés helyszíne,időpontja:
<< 2024.09 Hónap. 22 Nap 00:30 perce>>


A panaszolt intézkedés, cselekmény leírása, indoka:
<< Tiszteletem! Taylor R Evans vagyok , a Fix And Drive Mechanic Shop munkatársa gyakornoki pozícióm töltöm ! Ezen a hajnali órában történt , hogy Los Santos város fele indúltam ingatlant bérelni , az út mellett két bajbajutott gépjárművet vettem észre lukas kerékkel illetve , forgalomban részt nem vehető állapotban ! Azonnal szakszerűen a telephely felé vetettem velük az irányt. 2db autóról van szó . -Subaru Imreza illetve egy Wolksvagen Caravelle típúsú gépjárművekről van szó ! Azonnal megkezdtem a Subarut rendbe hozni , ennek a teljes felfüggesztését illetve színte az összes gumiabroncsát rendbe kellett hozzam ,amég a javítás tartott felszólítottam a Caravelle tulajdonosát , hogy álljon be a sorba és várakozzon amíg nem szólítom . Így is tett viszont rossz sávban ! A sima sávban várakozott . Eközben készen is lettem a Subaruval ki is engedtem! Azonnal szemet szúrt nekem , hogy rossz sávban várakozik rám a Caravelle , viszont mellé meg érkezett az imént említett forgalmi rendszámű Alfa Romeo felségjelzés nélküli!! , közel sem olyan károkkal mint a Caravelle gépjármű . Azonnal ki is indúltam , még egyenruhában a telepről és mindenkihez szólva , megkérdeztem , hogy a sima sávban várakozó , amúgy egyébként a közlekedésre alkalmatlan gépjárművet megszerelném utána nyugovóra térek , esélyem sem volt megmagyarázni a helyszínen semmit , mert a Tisztelt Derren Conrad Hadnagynak jelvényszáma 325 , meg volt azonnal a véleménye , és egyetlen dolgot szűrt le , hogy én a szerződéses ügyfeleket semmibe veszem. Esélyem nem volt meg magyarázni , sem időm , hogy mi történt amikor elmagyaráztam a helyszínen neki ezt , csak ugyan azt hajtogatta , hogy Nálunk ez rendszeres , hogy a szerződéses ügyfeleket háttérbe szorítjuk. Tehát többes számba beszélt. Ez nem igaz és aljas rágalom, főleg , azért hogy ilyen kijelentéseket tesz , a többi vendégünk előtt , akik minket válaszottak volna még. Teljesen függetlenül , hogy csak én voltam bent csak aznap hajnalban , mert lehet ,hogy holnap e miatt nem fognak vissza jönni, mert , hogy mi csak azt szereljük meg akit épp kedvünk van. Ki is röhögtek a helyszínen bennem a kliensek és megalázva, és semmibe nézve érzem magam , negatív hírkeltés miatt is szeretném , hogy eljárást indítsanak ! Szóval gyakorlatilag nem engedte a Tisztelt Derren Conrad, hogy megszereljem a bajba jutott adófizető állampolgárokat. *Hivatás Etikai Kódexe : Empátiával fordul embertársai felé, védelmet és segítséget nyújt a rászorulóknak* Így egységesen azt kellett mondjam mindenkinek , hogy akkor jó éjszakát ennyi volt mára ! Majd be jött mindenféle felszólítás nélkül a telephelyünkre ami egyébként magán terület ! És hivatalos úton le igazoltatott, nem tagatom többszöri rendőri felszólításra sem , adtam meg a személyes adataimat , mivel teljesen jogtalannak tartottam az intézkedést illetve annak menetét is teljes mértékben az elejétől. Majd elővettem a személyi igazolványomat , és azonnal bilincsbe találtam magamat , kevés időm volt reagálni bármire is jogaimat nem ismertette , tudomásom nem volt róla , hogy miért visznek be . Amit egyébként nem kötelességem tudni, és ismertetni kell. Be vitt majd a kapitányságon már ismertette a jogaimat . Itt már el tudtam magyarázni a tény állást bár itt még mindig azt gondolta , hogy akik a helyszínen voltak a barátaim. A beszélgetésünk végén el engedte az egyébként nem jogosan járó büntetésemet , óvadékot sem kellett fizessek. Szabadon távozhattam. Én mint Taylor R Evans a Fix And Drive munkatársa . Panaszt szeretnék tenni és kérem a mielőbbi elbírálást ! -Hatalommal való vissza élés végett , -Negatív hírkeltés végett . -Illetve nem volt kellően körültekintő , és elmulasztotta Az etikai kódex 5.Számú szabályát ami kimondja azt ,hogy előítéletektől és indulatoktól mentesen hajtja végre, kerüli a szükségtelen konfliktusok kialakítását. Szabályzatát . >>


Melléklet:
<< Nincsen >>


Aláírás:
<< Taylor_R_Evans >>
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
2019. 01. 10.
1 312
2 434
V4 karakter
Joseph Chambley
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály megkezdte.

A felülvizsgálati kérelemben megfogalmazott ügy teljeskörű kivizsgálásáig szíves türelmét kérem.
San Fierro, 2024.09.22.
Joseph Chambley
Belső Ellenőrzési Osztály
Osztályvezető​
 

patrxk

vagy mindent, vagy semmit
FőAdmin
v2
2019. 11. 17.
352
851
V4 karakter
bianca.chambley
V2 karakter
patryk.kuznetsov
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt Panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály elvégezte, türelmét köszönjük!
A Belső Ellenőrzési Osztály Derren Conrad pénzügyőr hadnagy (továbbiakban: intézkedő) intézkedését, a szolgálati gépjárművébe felszerelt fedélzeti kamera által rögzített videó- és hangfelvételeket alaposan átvizsgálta, a felülvizsgálati kérelemben jelzett és mellékletként csatolt pontokat elemezte.

Tájékoztatom, hogy a 2024. szeptember huszonkettedikén indítványozott felülvizsgálati kérelmének ügyében a Belső Ellenőrzési Osztály a következő döntést hozta: Derren Conrad pénzügyőr hadnagy intézkedése jog- és szakszerűtlen volt.

Az intézkedő több pontban megsértette az intézkedés és az előállítás alatt a Rendőrségről szóló törvény (továbbiakban: Rtv.) rendelkezéseit, azok előírásainak nem tett eleget.
A sértett állítása szerint az intézkedő a sorban várakozó személyek előtt valótlan tényt állított (rágalmazott) a szerelőműhelyről: a vizsgálat után a pénzügyőr testkamerás hangfelvételein ez nem volt hallható, a rágalmazást és a megtévesztést (Btk. 67.1§ - Btk. 151§) egy harmadik fél követte el, a beszélgetés tisztán kivehető volt a felvételen egy másik emberrel a háttérben.

Tájékoztatom, hogy 150.000$ (egyszázötvenezer dollár) kártérítést vehet át a Nemzeti Adó-és Vámhivatal vezetőitől vagy a belső ellenőrzési eljárást lefolytató pénzügyőrtől erre a kérelemre hivatkozva. Ezzel kapcsolatban a NAV főépületében, vagy a 1818 telefonszámon tájékozódhat bejelentés formájában az eljárást lefolytató pénzügyőr nevére hivatkozva.

Derren Conrad pénzügyőr hadnaggyal szemben a jog- és szakszerűtlen intézkedés miatt a fegyelmi eljárásokat az állományon belül a Nemzeti Adó-és Vámhivatal vezetői és a Belső Ellenőrzési Osztály elvégezte.

A Belső Ellenőrzési Osztály a vizsgálat szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, a kérelmet archiválja. A továbbiakban jogorvoslatnak lehetősége nincs.

San Fierro, 2024.10.03.
Ashley Kuznetsov
Belső Ellenőrzési Osztály​
 
  • Tetszik
Reactions: Melvin és Teknős
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.