Taylor Robesz jelentkezési lap Fix&Drive[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balint24

Újonc
2019. 02. 14.
3
2
V4 karakter
Balint24

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bálintnak hívnak és 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-01-11, 4279 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ http://kepkezelo.com/images/yxbuhtcm6geujz594ic9.png ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5 és igen ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Miskolc mellett lakok Felsőzsolcán. Miskolcra járok iskolába az SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikumba electronika szakon. 12 évig fociztam aztán tavaj úgy döntöttem abbahagyom. 8 éve dobolok ezt még nem hagytam abba és szerintem egy darabig nem is fogom abbahagyni mert szeretem csinálni. 2 testvérem egy fiú iker tesóm és egy lány hugom. Van egy Golden retriver kutyám Stefániának hívják. Egy viszonylag nagy caládi házunk van ahol van a hátsókertbe egy kis focipálya a házszobám előtti teraszon egy jakudzi van. 2 kocsink van egy Peugeote rifterünk és egy Renault ZOE-nk. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Taylor Robesz ~


Születési helye, ideje:
~ Los Angeles, 1951.07.03. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakgimnázium 12. osztály. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Egy fix álláslehetőség lenne számomra! Biztos egy jó kis közösség és ebbe beleszeretnék tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Los Angelesbe születtem. 3-an voltunk testvérek Ifj.Béla a bátyám és Lídi a hugom. 12 éves koromba meghalt az édesapám nyugodjon. Anyám nevelt fel szegény. Egy rosz gyerek voltam mindíg a bajt kerestem de hát gyerekvoltam. 20 évesen elvettem egy szép hölgyet Marit. Lett egy gyerekünk Gyula aki most Németbe dolgozik. Azért jöttem ebbe a városba mert elkűldött otthonról az asszony egy kis félreértés miatt gondoltam új élet új város. Találkoztam Bélatestvérem fiával és vele vagyok azóta. Már találtunk barátokat de mindegyik egy másik útra tért. Jelenleg Kamionos vagyok és élem a mindennapjaim! ~

Aláírás:
Taylor Robesz
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kevés játszott perc. Később megpróbálhatod újra! ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.