Taylor R Evans Jelentkezési lapja !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mackolacko99

Újonc
2019. 01. 14.
13
14
26
Halásztelek
V4 karakter
Taylor R Evans
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 25 ~

Mi az Account ID-d?
~ 113082 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Körülbelül már 6-7 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Gyakorlatilag a kezdetek óta . 2016-ban regisztráltam a szerverre , Sokszor volt úgy , hogy nem volt társaságom vagy épp céltalanúl autókáztam , jelenleg 84.000 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 aktív órám tudna lenni , pihenőnapjaimon több természetesen ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Mindenképp! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még nagyon nagyon régen , BMS ben voltam , illete Rendőrség , arra , hogy pontosan mennyi időt töltöttem ott sajnos nem tudom pontosan . Butaságot meg nem szeretnék írni.~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen semmi ismeretségem ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretnék egy csapatban dolgozni , ahol jókat tudunk szerelés közben akár témázni , nevetni persze nyilván nem a munka rovására én egy elég komoly személyiségnek tartom magam , imádom az autókat , illetve mindent ami azt körül öleli. Amit elvállalok munkát azt abszolút mindig meg is csinálom , terhelhető vagyok illetve , ha arról van szó , hogy a csapatot össze kell fogni bele kell állni a munkába , első vagyok a sorban aki ezt meg is teszi . Régen dolgoztam már a bms-ben elég sok időt is töltöttem el ott , szerettek is nagyon sajnos inaktivitás miatt kerültem ki onnan mivel elég zűrös volt az életem. Viszont most készen állok valami újra. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Igen rendelkezem ! ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Taylor R Evans ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos városi kórház . 1992.03.28 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Michaella R Evans ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Blueberry main st. 102/A ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ B-V-H-S-C Los santos városi autószerelő , és villamossági technikum. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem , természetesen . A jogosítványomon jelenleg 0 büntető pont van. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Sajnálatos módon megszűnt blueberryben a szeretett márkafüggetlen szakszerviz ,ahol dolgoztam . Nagyon sok jót hallottam önökről , és szeretném kipróbálni magamat önöknél. Úgy gondolom , hogy nekem való munka lenne . ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Természetesen van , rengeteg időt töltöttem már az autószerelői szakmában el . Gyakorlatilag még a jogosítványt meg sem szereztem , de egy Bmw f10 es szérián már egy sikeres vezérlés cserét hajtottam végbe. És ez amint tudjuk is nem a legmegbízhatóbb jármű kategória. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Terhelhető vagyok , nagyon sok szempontból , az előző helyen ahol dolgoztam Blueberryben , gyakorlatilag sokszor 2 ember munkáját végeztem, mivel tudjuk hogy ez egy hiány szakma nagyon kevés a normális munkavállaló manapság. Időt és energiát nem sajnálva nézem át az autókat , típus függetlenül , mivel ahol dolgoztam az márkafüggetlen szakszervíz volt éves bevétel több mint 12millió $ volt . Ennek a 80%-át én termeltem ki a cégnek. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ 1992.03.28-án láttam meg a napvilágot , Édes anyukám Michaella R Evans . Édes apukám Rodrigo R Evans. A Los Santosi városi korházban születtem , szüleim már négy-öt éven belül látták , hogy a gyerek márpedig autószerelő lesz. Mikor a kis autót magam elött tolva , mondtam hogy ez márpedig kéken-fehéren füstöl és valószínűleg hengerfejes , így hát hamar be is irattak az B-V-H-S-C Los santosi autószerelő és villamossági szakra , sikeresen el is végeztem , majd ezek után felvételt sikerűlt nyernem a Blueberry Városi márkafüggetlen szervízbe ahol rajtam kívűl összesen 3 munkavállaló dolgozott még . Mivel ez a szakma hiány szakma , nagyon kellett a munkaerő. Elég hamar bizonyítottam is , engem nevezett ki az üzletvezető , műhely felelősnek , az én kezem alá dolgozott 3 ember . Az összes időpontot én írtam be , természetesen a munka nagy részét is én csináltam , mert én azt vallom egy főnök nem attól főnök , hogy meg mondja , hogy mit csináljanak , hanem azt mondja, hogy srácok gyertek csináljuk. Sajnos a műhelyet el adta a főnököm , hotel épül helyette . Szeretnék önöknél bizonyítani. Köszönöm ~
 
  • Tetszik
Reactions: Lukacs

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
151
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.