Taylor McKenzie jelentkezése a Bevetési Fő Osztályba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dusty

Újonc
Támogató
2019. 01. 13.
59
24
21
V2 karakter
Patrick Grayson
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

NNI BVFO - Jelentkezési formanyomtatvány

PÁR FONTOS ADAT

[#1] Jelentkező teljes neve:


< Taylor McKenzie >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Natalie Bronx >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1993.01.12 >

[#4] Lakcíme:

< Sanfierro Delin St.5. >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Zászlós >

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az NNI-nél?

< 2019.08.26 >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?


< Mert már eléggé tapasztalt vagyok és szeretnék nagyobb bevetéseken is részt venni. >

[#2] Miért maga lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Mivel már régóta szolgálok a Nemzeti Nyomozó Irodánál és eléggé képzett vagyok mint fegyverileg mint tudás szerint. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Forrófejű, könnyen kiidegezhető, ha ideges vagyok nem mindig tudok tisztán dönteni, néha elszalad velem a ló, ha elfogy a türelmem néha ideges vagyok >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!


< A túsztárgyaló először is felhívja a túszejtőket akik megmondják a követeléseiket ezek után továbbítja a felettesének aki vagy engedélyt ad vagy szól a sürgősségi rádión a többi rendvédelmi szervnek.Fegyver nélkül bemegy az épületbe és átadja a pénzt majd a túszt kimenekíti és jelzi hogyha a túsz biztonságban van. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?

< Megpróbálom biztosítani a helyszínt. Miután sikerült, felmérem mennyien vannak az ellenerő emberei majd gyorsan elállítom a lőtt sebből folyó vérzést,miután ez sikerült felveszem a tűzharcot a támadókkal és miután sikeresen elmúlt a veszély hívom a sürgősségi rádión a mentőket akik ezek után nekiállnak precízen ellátni a sérülteket. >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.