Elutasítva Taylor Fuertes - Hordas (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Endre33

Újonc
2023. 06. 27.
12
7
V4 karakter
Beverly_Bieber
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Taylor Fuertes

A ban időpontja:
2021-07-27 23:12:16

A ban időtartama:
2030-12-31 13:12:12

Admin neve, aki bannolt:
Hordas

A ban oka:
A megbeszélgetkhez nem tartotta magát. Folyamatos problémák élő adásban, Játékostársát súlyosan minősíti.

Amiért szeretnéd az unbant:
Lassan 3 év telt el azóta. Az élőzést és a YouTube on való tevékenykedésemmel is felhagytam. Bevallom akkor voltak gondok az élők alatt, de akkor 15 éves volt a csatorna társam én meg épphogy 16. Én a baráti körön belül az hogy DC hívásba le kurváztam a társam majd rá kb 20 percel egy veréb is elhangzott azt nem venném minősitésnek. Gyerek korom óta barátom és még a mai napig azok vagyunk. Azóta sokat változott a gondolkodásom, türelmesebb is lettem, és az akkori problémáim is leküzdöttem. A szerver fejlődését mai napig követem. És innentől komolyabban álnák az RP szitukhoz. SeeMTA LV ről még a mai napig aktív a karakterem és azóta nincs egy AJ-m sem. Ajiko_Iketani. Ezzel tudom legjobban bizonyítani azt hogy változtam és komolyra tudom venni a szervert. (A képen 1 ban látható Serial váltást kértem és félre értés történt)

Megjegyzés:
Unoka öcsém volt az élőzős. Egy faluban lakunk és mivel fórum banja is van ezért kért meg engem.

 
Utoljára szerkesztve:

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 774
22 283
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Volt esélyed, nem éltél vele.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.