Taylor Devereux Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GamerShark95

Újonc
2023. 05. 04.
4
5
V4 karakter
Angelina Devereux

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 15 éves vagyok.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2023 májusa óta kezdtem el játszani.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- 2 adminjail, 1 tiltás, 3 kick-ben részesültem.

A régebbi adminjailre nem emlékszem, de a frissebbet azért kaptam mert a rendőrség mellett elkezdtem lőni egy rendőrre amikor átakarta kutatni az autómat amiben illegális dolgok találhatóak voltak. (Az Admin nem találta realisztikusnak, hogy a rendőrség mellett lövöldözök.)


A tiltás nem tudom miért volt nem is láttam amíg meg nem néztem az UCP-t.

Az 1. kick "rendben" nem tudom miért volt.
A 2. kick "AFK" szerintem egyértelmű
A 3. kick "mi lenne ha nem futnál a falnak jailben?" Be volt ragadva az egyik billentyűm és ezért a falnak futottam, ugyanúgy kaptam az AFK feliratot szóval nem telt az idő miközben a falnak futottam

Kép: https://cdn.discordapp.com/attachme...5b4276fedf3dfc1a8f1ecdd6b949124615dfc6957d0a&

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Sophia Leves/Sophia Roberts - Adminok szerint nem volt realisztikus a nevem
-Sophia Roberts/Taylor Sophia - Illegálozni szerettem volna
-Taylor Sophia/Taylor Devereux - Legális Frakció tagja szeretnék lenni


Kép: https://cdn.discordapp.com/attachme...6e016487d1df703280e61a57c5643599616458e96218&

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 15000 játszott percem van.

Kép: https://cdn.discordapp.com/attachme...9d87be176eb0a37231cae761085d2737e02f9d44cb64&

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az 1. lapom amit írok.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
Kép: https://cdn.discordapp.com/attachme...ff01c9612cb24420b3f4fc8800268d97f6518f19dd9a&


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Még nem voltam frakció tagja se legális se illegális. Szerelőnek jelentkezdtem még régebben de onnan elutasítottak mert nem volt elég percem a játékban.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nincsenek nagyobb elért eredményeim amivel eltudnék dicsekedni.

Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Mindeddig amíg a SemMTA V4/V3 szerverén játszottam mindig illegáloskodtam de most már ki szeretnék valami újat próbálni. Barátok is jelentkeznek ebbe a frakcióba és velük szeretném tölteni az RP-re szánt időmet.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznap 2-4 órát, hétvégén akár 5-7 Én az összes szabadidőmet az NNI-re fordítanám mivel nem nagyon számít nekem a magán/civil élet.

Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem nem játszok, sosem játszottam a SeeGameSystem többi szerverén.

Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos ilyen képekkel nem rendelkezek de reménykedem, hogy a NNI-ben sok élményképet fogok szerezni.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Sophia Devereux

Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím: Jefferson Motel 6 - Telefonszám: +38-76-845-1558 - sophia1@seemail.com

Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem még nem töltöttem be ilyen pozicíót.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Féltem SeeCity lakosait és bármit megtennék, hogy kevesebb bűnöző legyen SeeCity utcáin. Gyerekkorom óta a rendvédelmi kötegekben szerettem volna szolgálni viszont sose tudtam dönteni, hogy melyik állománynál próbáljam meg szerencsémet. Egy ideje figyelem a Nemzeti Nyomozó Iroda munkásságát és nagyon megtetszett ez az állomány ezért döntöttem így.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozások személyek/illegális szervezetek ellen, Helyszín lezárása/átkutatása, a helyszínen bizonyítékokat szerezni majd annak alapján a bűnelkövetők nyomába lépni.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Csapatban jól tudok dolgozni, Gyors tanuló vagyok és gyorsan adaptálok a környezetemhez, Jó a beszéd készségem és jó a mentális egészségem. Nem szeretem ha tiszteletlenül bánnak velem.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Először is fontos, hogy fenntartsuk a biztonságot mert a civilek élete a legfontosabb. A helyszínt biztosítjuk és csak okos/megfontolt döntéseket hozunk. Óvatos és meglepetés szerűen érjük az elkövetőket. Az akció remélhetőleg minél kevesebb halálesettel és balesettel járul.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: Lubo és IDKLORENZO

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 967
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.