Taylor Cooper --> Koala

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gabikaa02

Újonc
2019. 01. 11.
28
28
Miskolc
V2 karakter
Martin Marucci
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Taylor Cooper a nevem,régen amikor tsről bannoltak Micheal Riggs volt ha jól emlékszem.


A ban időpontja:
2018 augusztus


A ban időtartama:
örök


Moderátor neve, aki bannolt:
Koala


A ban oka:
ooc kereskedés


Amiért szeretnéd az unbant:
Szia kedves olvasó! Régebben is kifejtettem,már egy UB kérelemben,hogy hülyéskedésből csináltam ezt tsen Koalával,hogy ooc kereztem de nemvagyok bannolva meg stb... Megbántam amit tettem,nem is tudom mi értelme volt. Rájöttem,hogy tettemnek elég nagy súlyossága van és hogy ilyet nemnagyon kéne csinálnom. Nagyon hiányzik a tsen lévő közösség és a frakcióhoz is kéne nekem a kommunikáció. Semmi bizonyítékuk nincs,hogy én ooc kereskedtem volna,csak mivel hülyéskedtem azt hitték tényleg igaz és aztán kitettek a szerverről. Mégha ooc kereztem volna is tsről szerintem nem kell kitenni mert nem ott szokott folyni a kereskedés általában. A lényeg megbántam amit ettem esetlegesen olyat is szívesen fogadnék ha fél évre lecsökkenne az időtartam a bannak. Hozzátenném,hogy egy nagy vágyam is teljesülne ha kaphatnék most UB-t mert akkor betudnék kerülni BMSbe ami álmom. Kérlek ezt előlegezd meg nekem. Több panasz nem lesz rám! Nagyon köszönöm,hogy elolvastad,legyen szép napod!


Megjegyzés:
nincs OR]
 
Utoljára szerkesztve:

SzilardP

Újonc
2019. 01. 12.
17
30
V4 karakter
Lateef_Lutalo
Szia.
Várjunk vele még egy hónapot aztán megkaphatod, ha újra írsz!
Zárható/Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.