Taylor Comey - RP Őr

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Taylor Comey >

Panaszolt fél admin neve:
< RP ŐR >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kamionozás közben ütköztem véletlen TEK egységgel , mind a két fél részéről meg volt az ütközésnél az RP , OOC chatben bocsánatot is kértem majd elhajtottak. Az rp után lekanyarodtam rögtön jobbra a kis utcába és kaptam RP Őrtől az AJ-t NonRp-s vezetés indokkal. >

Bizonyítékok:
<
[2020-04-02 22:35:20] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik nagy baja ((Robert O'Wyse))
[2020-04-02 22:35:22] [Output] : *Beveri a fejét de nem esik komoly baja ((Taylor Comey))
[2020-04-02 22:35:25] [Output] : *Beverrte a térdeit de nem esett baja ((Kenneth Pellegrini))
[2020-04-02 22:35:50] [Output] : [AdminJail]: Egy RP Őr bebörtönözte Taylor Comey-t 60 percre.
[2020-04-02 22:35:50] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRp-s vezetés
>


Megjegyzés:
< Nem tudom egy egyszerű ütközésben mi a NonRp-s vezetés mikor kissé össze ütköztünk (Én kanyarodtam volna kamionnal , hosszú szerelvénnyel jobbra és kissé kitértem előtte balra , hogy betudjam venni a kanyart úgy hogy a rakomány se sérüljön, ne menjen neki semminek , ami ilyen esetben indokolt , az más kérdés hogy a másik sávban közlekedő személyek nem megfelelő sebességgel közlekednek de szerintem ez mind IC Ügy.) , még a trailer sem sérült meg , pedig az aztán van , hogy egy lámpa oszloptól lentebb csökken az állapota. Ha ez NonRP-s vezetésnek minősül akkor akár a másik fél részére is mehetett volna és még napi szinten mehetne sok mindenkire , főleg olyanokra akik szembesávba közlekednek. A másik , hogy 25 másodperc múlva kaptam az AJ-t mikor senki más nem volt a környéken. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
RP őr üzenete:
Szia! Átolvastam a PK-t! (Nem a tekes egységből voltam az egyik tag kicsit odébb voltam egy teljesen civil kocsival) Láttam a történteket számomra eléggé úgy jött le hogy a srácokra rántottad a kormányt hisz az látszódott hogy a srácok mentek szépen a sávjukba aztán te pedig a kamionnal szándékosan bevágtál szembe sávból a sávjukba! Ezután kaptad a 60-perces Aj-dat.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mint ahogyan leírtam , jobbra kanyarodtam volna a szokásos útvonalon... ha ezt saját sávba próbálnám meg a hosszú kamionnal akkor kivinném a lámpa oszlopot is és baleset lenne , mint ahogyan erre IRL is megoldás , hogy a nagy szerelvény kitér balra majd úgy nagyobb ívben kanyarodik be a jobbra levő utcába , nem láttam , hogy Marvinék éppen ott jönnek emiatt össze ütköztünk , az rp is megvolt bocsánatot is kértem OOC az rp szituáció után 1másodperccel. [2020-04-02 22:35:26] [Output] : Taylor Comey: (( bocsi marvinom )) , nyilván ha direkt húztam volna rá akkor nem írom neki ezeket a sorokat , a másik miért húznám rá? hogy egy frakciós kocsit 40 ezer forintért megszereltessen? A másik ha az RP ŐR ezt végig nézte és a AJ-t kaptam mikor már bekanyarodtam a jobbra levő utcában akkor azt is látnia kellett , hogy az ütközés után , ugyan úgy először balra kitérve kanyarodtam. Viszont nem füves területen vagy sineken közlekedtem , nem dombról ugrattam mint , ahogyan mások szoktak munkajárművekkel , azokra azt mondom, hogy jogos a NonRPs vezetés szankció , de egy egyszerű közúti baleset az szerintem IC Ügy , és ha pedig valakire rá akarnám húzni a kormányt , hogy neki menjek és kárt okozzak akkor nyilván nem akkora sebességel tenném és nyilván nem kérnék akkor az adott személytől bocsánatot. És továbbá az is megfigyelhető , szerintem nem csak nálam , hogy azon a részen mindenki jobbra kanyarodás előtt balra kitér , hogy a hosszú szerelvénnyel be tudjon kanyarodni az utcába.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Az RP őr részéről jobban utána kellett volna járni a történteknek mielőtt kioszt egy 1 órás jailt.
Amennyiben még nem ülted le a jailedet kiveszlek, emellett UCP-dről töröltetem a jailedet.
A panasz jogos, ez által az RP őr elvételre került. Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: vice

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm szépen , az AJ-t leültem viszont jó lenne ha UCP-mbe nem lenne ez az AJ. Nem az volt a cél , hogy elvegyék tőle , mert hasznos ha vannak rp őrök a szerveren , viszont annyi ötlet és megjegyzés ehhez , hogy ha van fent admin a szerveren akkor az rp őr is jobb lenne ha képet küld és admin elbírálja vagy admin tesz be AJ-ba mert akkor adminnak tudom a nevét és megtudom vele ezt beszélni , viszont másnak is ha RP ŐR által kap AJ-t mire egy panaszkönyvet megír és elbírálják , addigra beletörődik és leüli a büntetést.
 
  • Tetszik
Reactions: vice és Bence
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.