Taxi munka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dave2020

Újonc
2023. 07. 10.
2
0
V4 karakter
Dave Burns
LV karakter
David Burns
V2 karakter
Nincs
Láttam discordon dev-showroomba hogy lesz egy taxi meló, ez ötletes meg minden de lenne ötletem hogy hogyan tehetnénk ezt jobbá. Tegyük fel mikor kikérnéd a munkajárművet akkor nem randomizáltan adná, hanem egy rendszerhez lenne kötve, hogy mikor visszük az utasokat majd akkor értékeléseket kapjunk, pl átmegyünk a piroson, túllépjük a sebességhatárt, ütközünk, meg több szabály sértés az vonná az adott fuvarhoz való értékelést, és akkor több 5/4 csillagos munka kelljen a jobb autókhoz hogy mikor rá nyomunk a munkajármű kikéréséhez akkor ne randomizált legyen. Hanem tegyük fel kezdünk a mercedes sprinterrel, akkor nagyobb értékelést elérjük, akkor tegyük fel jön a B6 passat, azután egy Carawell, utána Subaru Impreza és így tovább. Nem az hogy egyszer kidobja az M5 Bmw-t, azután kapsz egy rosszabbat, Pl egy Carawellt. Szerintem ez sokat hozzádobna a munka élményéhez.
 

Bolondmike

Újonc
2023. 06. 11.
50
69
24
Dunaújváros
V4 karakter
Olesya Cvetajeva
LV karakter
Madeleine Hartman
V2 karakter
Domino Rodrigez
Eddig is adott volt, hogy az ember taxizon, akiben van egy kis kreativitás megtudja oldani, szerintem vannak ennél bőven fontosabb dolgok.
 
  • Tetszik
Reactions: ZSABI

dave2020

Újonc
2023. 07. 10.
2
0
V4 karakter
Dave Burns
LV karakter
David Burns
V2 karakter
Nincs
Eddig is adott volt, hogy az ember taxizon, akiben van egy kis kreativitás megtudja oldani, szerintem vannak ennél bőven fontosabb dolgok.
Ez szép és jó de hogy ennyi kevés munka van jelenleg ez beszinezné a monoton munkákat, lenne miért küzdeni, persze ha ahoz illő fizetést adna a munka.
 

ZSABI

Sebességmámor🏎️
2019. 07. 25.
754
625
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Van lehetőség saját cég alapítására, és ott olyan kocsival csinálod amivel te szeretnéd, és az összeget is te szabod meg.
 

Bolondmike

Újonc
2023. 06. 11.
50
69
24
Dunaújváros
V4 karakter
Olesya Cvetajeva
LV karakter
Madeleine Hartman
V2 karakter
Domino Rodrigez
Ez szép és jó de hogy ennyi kevés munka van jelenleg ez beszinezné a monoton munkákat, lenne miért küzdeni, persze ha ahoz illő fizetést adna a munka.
Csak hogy reagáljak erre az üzenetedre IS, gondolom készülnek új munkák de szerintem van fontosabb dolog mint egy két új munka, de az idő múlásával biztosan fognak bekerülni régebbi munkák, vagy annál újabbak.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 317
4 061
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Van lehetőség taxis cégre, munkaként nem lesz ilyen.
 
  • Imádom
Reactions: Bolondmike
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.