Tatyana_Kolmogorova (Konzol) SGH jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aKonzol

Zöldfülű
2021. 01. 13.
157
55
V4 karakter
Darius_Frey
LV karakter
Hazem_Asid
V2 karakter
Elias_Kraus
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

"Konzol" vagyok, 16 éves. Mostanában a kialakult helyzet miatt a legtöbb időmet a szerveren töltöm. Introvertált személyiség vagyok, állítólag nem vagyok mindíg jó beszélgetőtárs, csak akkor beszélek amikor kell viszont megfontolt és összeszedett vagyok. Jelenleg mechatronikai szakliceumba járok, nincs semmilyen komolyabb hobbim. See szervereken kb 4 éve játszok.

Mióta játszol a szerveren?

2017-07-08 -án regisztráltam, viszont csak nemrég kezdtem el aktívan játszani.

Eddigi elért dolgok:

Eddig nem igazán vállaltam semmilyen komolyabb szerepet a szerveren. Iletve eddig csak 2 frakcióban voltam tag.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ez lenne az első nagyobb szintű szerepvállalásom a közösségben, illeve már régóta játszom a gondolattal hogy kipróbálom magam ebben a pozícióban is. Elképzelésem szerint ezzel valamivel újabb megvilágításban láthatnám a szervert és másként tekintenék az itt töltött időre, és a játékostársaimat is segíthetném.

Miért téged válasszunk?

Nem gondolom hogy sokkal jobb lennék mint akármelyik másik jelentkező, viszont rosszabb sem. Viszont amennyiben én is SGH tag leszek, meg fogom tenni a tőlem telhetőt, ezzel kielégítve az ehhez a feladatkörhöz tartozó elvárásokat, aktivitás, elhivatottság, stb.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

3-6 órá

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

Megpróbálom elmagyarázni neki, hogy hogyan kell használni a chatfelületeket, amennyiben ez nem sikerül, adminisztrátori segíséget kérek. Amennyiben az admin azt javasolja vállalom a játékos betanítását.

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

Én a "Benzinszállító" munkát választottam. Ez egy végtelenül egyszerű munka, amint a városházán található NPC-nél felvettük ezt a munkát, már is kapunk egy rövid, lényegretörő leírást a munkáról. A munka felvétele után el kell hogy menjünk a munkajármű felvevő ponthoz, ahol a CP-be lépve megnyílik a panel, amin keresztül igényelhetünk magunknak egy Tartályos MTL kocsit, ami az elkövetkezőkben a szolgálatunkra lesz. Ezután a kocsival a zöld CP-be kell hajtanunk, ezután az egyik töltőtoronynál kapunk egy újabb CP-t, amibe be kell állnunk a kocsival. Hogy mikor jó jármű elhelyezkedése, ezáltal mikor kezdhető meg a feltöltés, azt onnan tudjuk hogy a CP zöldre vált. Ezután "E"-t nyomva megkezdődik a feltöltés. Mikor befejeződik a feltöltés kapunk egy értesítést a chat-en arról, hogy sikeres volt a tartály megtöltése és hogy mi az aktuális uticélunk (Ezt az F11-es tékép is jelzi). Az út közben vigyáznunk kell járművünk épségére is amit a képernyőn látható bar jelez, a jármű sebződése hatással lehet fizetésünkre is. Miután odaértünk az uticélunkhoz a már ismerős CP-be kell beállnunk a kamionnal az ürítéshez. Miután ez megtörtént megkapjuk a jól megérdemelt fizetésünket. Amennyiben tovább szeretnénk dolgozni nincs más dolgunk mint visszamenni a töltőállomásra és újra feltölteni a szállítókocsit.

Azért választottam ezt, mert én ezt szeretem legjobban csinálni, csak vezetni kell és kész.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza- Mert minden játékosnak ez az első uticél mikor először belép játékba, itt lehet munkát felvenni és iratokat intézni.
2. Autókereskedés- A megszerzett pénzt leghamarabb itt lehet elkölteni, a járművek elengedhetetlenek a játék során.
3. Szerelőtelep- Mert amennyiben valakinek van kocsija azt állandóan szereltetni kell, ezt ezeken a helyeken lehet megtenni.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Attól függ, amennyiben nagyon fontos az RP szituáció, sok playerre van hatással és van más elérhető adminsegéd akkor átirányítom hozzá, amennyiben nincs erre lehetőség, megkérem az RP-ben résztvevőket hogy ha lehet legyenek türelemmel, hogy tudjak neki segítséget nyújtani.
Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Amit tehetek, hogy PM-ben értesítem őt erről, amennyiben vélhetően véletlen volt a hírdetés, viszont ha láthatóan szándékosan történt a hírdetés akkor adminsegéd chaten figyelmeztetem rá az Adminokat, ha van elérhető.

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

Ha üldözés közben történt az eset akkor ez szabályos volt, így nem teszek semmit, Ha nem volt szabályos akkor ezt jelzem SGH vezető felé, bizonyítékkal.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Semmi friss/komolyabb nem volt / https://i.imgur.com/aaUFC0l.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam / https://i.imgur.com/aaUFC0l.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Szia! Egy-két helyen vannak elírt betűk, nézd át a lapot mégegyszer. Ezen kívül, sok sikert!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.