Táska kiegészítővel kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 162
628
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Conrad Benedikt Hoffmann >

Ötleted:
< A táskákat mint kiegészítőket eddig egyedül csak azért hordták az emberek mert jól néz ki. Ezek több száz vagy akár millió forintba kerülnek. Ötletem a következő: Fizessük meg az árát a táskáknak. Ha felhelyezzük karakterünkre, az megnöveli az alap 20kg-os inventory férőhelyünket 10-20kg-mal. >


Megjegyzés:
< Mindenki számára hasznot húzhat az a pár kiló. >
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 285
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Látok lehetőséget az ötletben, önmagában egész kellemes fejlesztés lehetne. Így a kiegészítőnek lenne tárgyilagos haszna is, nem csak vizuális "csodálatot" nyújtana.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Clavum

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ha ez bekerül, akkor kelleni fog nekem egy minecraftos táska, de szerintem ez felesleges akinek kell több szabad hely az ne hordjon magánál 300db sultkrumplit, 50 kereskedő telefont, stb.
Ezzel nagyon egyet értek. Meg gondolj bele. Az illegálosok csak azért is húznának ilyen táskát akciókra, hogy legyen náluk konkrét minden. Spaz, lefü, mp5, meg még pár uzi meg glock és ezzel nektek, mint rendvédelem is hátrányt okozna, hogy valaki egy egész fegyverarzenállal készülődik ellenetek.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Ezzel nagyon egyet értek. Meg gondolj bele. Az illegálosok csak azért is húznának ilyen táskát akciókra, hogy legyen náluk konkrét minden. Spaz, lefü, mp5, meg még pár uzi meg glock és ezzel nektek, mint rendvédelem is hátrányt okozna, hogy valaki egy egész fegyverarzenállal készülődik ellenetek.
Ezt meglehetne akadályozni azzal, hogy nem nagy férőhelye lenne a táskának.
Annyiban egyetértek Dr3x-el hogy fegyvereket vinnének az illegálosok/rendvédelmisek, ez miatt szerintem a 20 KG-os + hely az sok.
Szerintem egy 8-10KG lenne a megfelelő, akkor is lehetne fegyvert vinni, viszont nem sokat.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és dr3X

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Maga az ötlet amúgy klafa, de szerintem bőven elég a jelenlegi férő hely. Azért hogy a halak és a csalik dagadjanak benne nem hiszem hogy sok értelme lenne. A többit fentiekben leírták.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Esetleg az alap félrőhelyet lehetne csökkenteni 5 kilóval, és a táska meg +10et adna.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Felesleges az ötlet, mivel akkor nem csak az illegál, hanem a rendvédelem is fejig felszerelkezve mennének mindenhova. Jó ez így, ahogy van, még ez is sok.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mindenki jön a fegyveres dolgokkal, hogy felfegyverkezne mindenki az akciókra ha a táska adna + helyet. Viszont akkor gondoljuk picit tovább a helyzetet. Ha valakinél van egy megpakolt táska amely akár 5-6-10kg-ot is nyom, nem úgy fut vele az ember illetve nem úgy ugrik. Látom a használhatóságát az ilyen táskának, de a kihasználás miatt a megoldás az, ha nem tudna vagy nem akkorát tudna ugrani a játékos egy megpakolt táskával, illetve nem tudna olyan gyorsan futni vele mint ha táska nélkül futna. Így már szerintem a fegyver és töltény használóknak meg kellene gondolni érdemes-e az a nagy táska ilyen használatra. Az ötleted támogatom, szerintem jó ötlet, a kihasználást pedig valahogy meg kell oldani, mindennek van előnye és hátránya is. :D
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Kontyi és Balage.

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
ez cask egy plusz a kinézeten. Nem tudom milyen száz milliókról beszélsz, ha gondolod felolvasom neked a táskák árait
 
  • Vicces
Reactions: JasonV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.