Tárgy: Daimler V Brad jelentkezése | Feladó: Daimler V Brad | E-mail cím: daimler@seecity.com

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AVamo

Barangoló
2019. 01. 23.
106
36
My_Garage_Auto_Logo.png






JELENTKEZÉSI LAP





IG Neved:

~ Daimler V Brad ~



Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?

~Másfél-két éve játszom a SeeMTA v2 szerverén, ez idő alatt rengeteg emberrel ismerkedtem meg, votlak jók és elég rossz ismerőseim, akiket bánom, hogy megismertem. Legtöbbször ez azért fordult elő, mert az illető elárulta a frakció társát, vagy csak szimplán átverte az embert. A játékban 40500 játszott percem van, aminek nagy részét rendvédelemnek szenteltem. A rendvédelmi életet 2020.04.04-én hagytam ott, egy hirtelen felindulásból. A szerveren nagyobb kihagyásom nem volt. Inkább 2-3, 1-2 hónapos kihagyásom volt, amit bánok. ~



Hanyas szintű vagy?

~ Jelenleg 28-as szinten játszok a szerveren. ~



Milyen idős vagy?

~ Jelenleg 13 éves vagyok, szeptemberben leszek 14 éves. Korom ellenére felvettek több helyre is, probléma nem volt velem tudtommal. ~



Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?

~ Rendvédelemben tevékenykedtem eddig ~

Országos Rendőr-főkapitányság (2x)

Terrorelhárítási Központ (1x)

ORFK-ból léptem át a Terrorelhárítási Központ köreibe.

Távozásom oka a TEK-ből a frakción belüli változások, és a közösség romlása az én szemszögemből, valamint már untam a hosszú ideje tartó rendvédelmi szervek tagságát.

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?

~ A Terrorelhárítási Központ volt az utolsó frakcióm, 2020.04.04.-én léptem ki, meeting után. Előtte 2 mínuszt kaptam, mert jeleztem, hogy nem leszek. A főleader megkérdezte miért, és én poénból válaszoltam neki, mivel nem állt szándékomban megosztani vele milyen dolgom lesz(személyes volt az ügy). ~



Miért szeretnél a frakció tagja lenni?

~ Meguntam a közel 1 évben töltött rendvédelmet, és más frakciót nem nagyon tudnék elképzelni magamnak jelenleg. Kiszeretném próbálni milyen szerelőnek lenni, és milyen egy más fajta frakciónak a tagja lenni, persze ezt mind hosszútávon. Célom a frakcióban az, hogy minimum 2,5-3 hónapig tagja legyek, ez idő alatt a legjobbat hoznám ki magamból, és természetesen a frakcióból is. Persze az anyagiak miatt is tetszik a frakció, mint bárki másnak. A frakció szabályzatát már elkezdtem olvasgatni, és úgy vélem nem nehéz megtanulni sem. Rettentően unom már az emberrablásokat amit a "civil maffiánkban" végeztünk. Egy ideje abba hagytam most a rablásokat, és csak eventezek jelenleg. Rettentően rossz nem tartozni sehova sem. ~



Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?

~ Rendelkezem mindkettővel, és rendszeresen használom is őket. ~



Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?

~ 2 óra a naponta minimum, maximum 4órát (munkanapon, távoktatáskor).Ha bekerülök akkor inaktivitásomról mindig jeleznék előre, lap formájában. ~



Voltál-e már bannolva?

(Csak UCP Kép elfogadott)


~ Nem, nem voltam sosem. https://imgur.com/a/jBiWkuw ~



Voltál-e már AJ-ben?

(Csak UCP Kép elfogadott)


~ Igen, sajnos voltam párszor. Van amit nem tartok jogosnak, de elfogadtam az admin döntését. Nem vagyok az a típus aki harcolni fog az adminnal szemben, mert nem látom értelmét. A non rp-s hirdetést máig nem értem sajnos, de már beletörődtem. https://imgur.com/a/jBiWkuw ~



Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)

~ Egy 13 éves srác vagyok, és egy 20.000 fős kisvárosban élek. Jelenleg a távoktatás nehézségeit küzdöm le. Szabadidőmben a kutyámmal foglalkozom, sétáltatom labdázok vele. Mellette helyet szorítok a biciklizésnek, és a számítógépes játékoknak is. Az MTA az egyik kedvenc játékom, a GTA V-öt az utóbbi időben már hanyagolom is. A MTA-n belül a SeeMTA v2 szerver fogott meg a legjobban, és az is tetszett meg. Általában nem járok v2 teamspeak-ére, de mindig felmegyek, ha kell(másik ts-en vagyok aktívabb). Mindenkivel próbálok a lehető legkedvesebb lenni mindig, nincsen előítéletem senkiről sem amíg nem beszéltem vele. A kijárási korlátozást jelenleg jól bírom, jegyeim átlagát tartom, és ez nem megy a játék rovására sem. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni, és újra frakcióban szeretnék lenni. ~
 
Utoljára szerkesztve:

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Hali! Egész jó lapot írtál, ismerlek már egy ideje, TEK-ben jól megálltad a helyedet, korrekt ember vagy, én TÁMOGATOM.
 
  • Tetszik
Reactions: ARoy és AVamo

Mayers

Újonc
2019. 01. 12.
30
9
24
Miskolc
LV karakter
Mayers Poole
Szia! Nemrég ismertelek meg, elég korrekt srác vagy. Szép lapot írtál, szorítok h bekerülj. :)

Angelo válasza:
Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez!
Büntetés: 50 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesülsz! Büntetésed megkaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: AVamo

ARoy

Újonc
2019. 08. 03.
34
28
20
Budapest
V4 karakter
Darel Roger
LV karakter
Roy Anthony
V2 karakter
Roy Anthony
Hali, amikor megismertelek a frakción belül, nem volt rólad jó véleményem, de ts-en kiderült, milyen is vagy, és eléggé értelmes vagy a korodhoz képest, meg főleg. Elég szép, őszinte lap lett! Én támogatom! :)

Buba válasza:
Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez!
Büntetés: 50 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesülsz! Büntetésed megkaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: AVamo

AVamo

Barangoló
2019. 01. 23.
106
36
Szia! Nemrég ismertelek meg, elég korrekt srác vagy. Szép lapot írtál, szorítok h bekerülj. :)
Hali, amikor megismertelek a frakción belül, nem volt rólad jó véleményem, de ts-en kiderült, milyen is vagy, és eléggé értelmes vagy a korodhoz képest, meg főleg. Elég szép, őszinte lap lett! Én támogatom! :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
 
  • Tetszik
Reactions: ARoy

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
  • Tetszik
Reactions: AVamo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.