Tarajos jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tarajos

Zöldfülű
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 10.
202
379
Vásárosnamény/Országház
V4 karakter
leo knopfhelm
LV karakter
leo groen
V2 karakter
x-x
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Leo Knopfhelm | iamriczu -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
7-8 éve körülbelül, de viszont voltak kihagyások a használatával. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
Változó, általában 3-4 órát hétköznap. Hétvégén több időt értelemszerűen. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
1-2 órával kevesebbet az aktivitásomhoz körülbelül. Persze mindig is a moderálás lenne a prioritás értelemszerűen. -

Miért pont téged válasszunk?
-
Segítőkészségem és a feladathoz való hozzáállásom miatt. -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Szeretném segíteni a meglévő moderátorok munkáját és a teamspeak szerveren lévő játékosok élményét az én munkámmal. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Ha bármi kérdés adódik részéről, arra megpróbálok a tudásomat kimaxolva válaszolni. De ha egy teljesen új felhasználó jönne fel a szerverre, akinek a kliens használata szinte kínai, egyből a legfontosabb kezelőfelületekkel kezdenék. Persze, a szabályzatot is átrágnánk ketten, mivel enélkül nem tud a szerveren érvényesülni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Nem tartom magam jobbnak senki másnál, viszont rugalmas, terhelhető vagyok és precízen végzem a munkámat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Hugo-t ismerem, mivel egy frakcióban vagyunk, jókat tudunk kommunikálni egymással. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
Igazából külön célom nincsen, szeretnék minél nagyobb posztra feljutni a ranglétrán. Viszont a legfőbb célom az, hogy elismert moderátorként szerepeljek a csapat listáján. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Terhelhető -
-
Megfontolt -
-
Magas tolerancia szinttel rendelkezek. -

Negatív:
-
Szókimondó, -
-
türelmetlen -
-
és néha könnyen elborul az idegrendszerem -

Mennyi idős vagy?
-
17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Sziasztok, Gergő vagyok 17 éves. Szabolcs vármegyében élek, egy kisebb faluban. A közeli városban tanulok egy szakgimnáziumban, ahol jelenleg harmadéves Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikus vagyok. Jövőmet nézve szívesen helyezkednék el a szakmában, mint kiberbiztonsági mérnök. Az MTA világát már lassan 7-8 éve ismertem meg. Közösségi embernek mondanám magam, de szeretem a nyugodt perceket is. Könnyen megtalálom az emberekkel a közös hangot, ezért mondhatni hamar beilleszkedek egy adott társaságban. A hangszerek világa az, amiben eléggé eltudok mélyülni. 2 éve gitározok, 3 éve zongorázok. Az összes hangszert szeretem, és el is bűvölnek azok. Kedvenc műfajaim közül leginkább a rockot tudom kiemelni, ami meghatározó az életemben. 4 éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal a falum asztalitenisz csapatát képviselem versenyszinten. Szeretek a fotózással is foglalkozni mint hobbi, a másik szenvedélyem még a tartalomgyártás. Amint időm engedi streamelek, és fel-fel töltögetek videókat az internetre. Kitartónak, és segítőkésznek mondanám magam, de emellett csendesnek is tartom magam. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 323
1 375
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2024.03.28. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.