Tankolás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kevin Atwater >

Ötleted:
< Mint ahogy a címben is leírtam a jelenlegi tankolási rendszert javasolnám cserére, az indoka csupán az hogy ez már eléggé elavult. >

Megjegyzés:
< Sokkal egyszerűbb lenne ha oda állnánk egy kúthoz, majd a pisztoly segítségével megtankolnánk az autót, majd utána ugyan úgy NPC-nél kifizetni a tankolás összegét. Azért is javasolnám még ezt a cserét mert akinek esetleg nem jó a görgője az egerén, csak egy kattintással meg oldaná. Meg sokkal RP-seb is lenne ha nem egy cp-be állunk bele hanem egy pisztoly segítségével tankolunk. >
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ezt az ötletet legalább 3 alkalommal írtam meg és mind 3 ra az volt a válasz , hogy folyamatban van egy egyedi tankolási rendszer.
De nyílván ez lenne a cél , hogy legyen frissítve mert a mostani nem igazán RP-s és unalmas. Támogatom.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem berakhatnák mert nem olyan jó az hogyha nem tudod Idő előtt befejezni a tankolást . Körözött az autód , ott a rendvédelem és már el is kaptak . esélyed sincs a menekülésre! TÁMOGATOM amennyire csak lehet!
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Ez jó ötlet és már szerintem ideje lenne le váltani a mostanit. csak TÁMOGATNI tudom.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Tetszene,ez a régi már elavult. Támogatom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Tankolási rendszer frissítve lett , így ez az ötlet már nem aktuális. Zárom , helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.