Tankolás ára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Da'wan Booker >

Ötleted:
< Tankolás árának realizálása, eddig 30k volt egy full tank most meg több 100ezer. >

Megjegyzés:
< Jó hogy halad és fejlődik a szerver, és az elavult dolgok le vannak cserélve viszont az árat szerintem nem kellene piszkálni. >
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Tényleg nagyon sok lett így a tankolás, főleg egy rs7 esetében.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Ezt szerintem te se gondoltad komolyan, lehet hogy egy része kivan bannolva vagy inaktív, de a nagyobb összegek még aktívan játszanak a szerveren.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Jó de van aki vesz magának egy 750et, megy vele pár kört és hiába figyel hogy ne törje össze a kocsit 1 óra mulva mehet vissza dolgozni a benzin miatt. Neked meg oké mivel mész pár 450k-s fuvart és ennyi.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Ebbe viszont csak Hosi-nak tudok igazat adni.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Mindenkinek van lehetősége, hogy keressen 450-t 2 perc alatt szerintem, de vágjatok közbe ha tévedek.
 
  • Vicces
Reactions: Rider és Russo

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Lehet hogy mindenkinek megvan az esélye, de az az esély is ilyen 5% vagy az alatti.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
van pénz a szerveren, nem is kevés. Nem nagyon láttok a szerveren csak 750, elég sok luxos kocsikal járnak. Akinek peddig drága kocsija van annak benzinre is legyen.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Urak az lehet, hogy mindenkinek luxus a kocsija, de nem mindenki kamionozik 0-24 egy "kis zsebpénzért". Amúgy csak támogatni tudom az ötletet irl se fizetsz 140 ezret egy teli tankért.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
A játék és az IRL között teljesen másak a pénzviszonyok. Ne hasonlítsd össze a kettőt, mert nincs közük egymáshoz. Támogatom, mivel tényleg nem reális az ár.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos én is hozzászólnék , bár mások számára nem biztos hogy annyira jó lesz...
Szerintem örüljünk a fejlesztésnek , változott egy két dolog , most ha 100 ezer forint egy tankolás akkor azzal mi a probléma ? Ha a járművek árait húzza mindenki felfelé akkor a fejlesztők miért ne húzzák hozzá a tankolást vagy a szereltetés költségét?! Ez most lehet sokaknak nem tetszik , de érdekes amikor bármit többe tudunk eladni vagy olcsóbban megszerezni az senkinek sem probléma , de ha valamit csak bukással tud megszerezni az ember akkor már nagy problémának mondható... Mikor nem olyan régen lezuhantak az árak az mindenkinek probléma volt ezzel kezdeni kellene valamit fejlesztőknek és hasonlók (ezt lehetett mindenkitől hallani szinte.. ) de ha az árak növekedtek és mindenki hasznot húzott egy egy eladás során akkor pedig az a válasz : "A playerek irányítják a piacot ha felfele húzzák akkor az ic ügy"
Szerintem 100 ezer forintos üzemanyag miatt nem kell senkinek sem napokat dolgozni. Ahogy látom az irigységek most is előtörtek ami sajnos jelen pillanatban @Zsiga -n csattant , mert ő kitartó munkával felhúzta a kamionos munkát és megteheti azt hogy 2 perc alatt annyit keres amiből a jelenlegi tankolási árak mellett 4x megtudja tankolni a járművét. Az pedig hogy erre a felhúzásra 5% esély van az szerintem nevetséges , itt nem 1 hónap alatt kötelező kihúzni a kamionost akár 1 év alatt is kilehet , valaki az üldözést , darálást választja mert az akció dúsabb akkor az törődjön bele , hogy nem lesz annyi pénze , mint aki ezek mellett végez egy civil munkát kitartóan.
Aki pedig sokallja van rá megoldás , gyalogolni még mindig lehet a szerveren ahogyan taxit is lehet hívni , az is lehet ez volt a cél , legalább lenne a taxisoknak dolguk , még aktívabb színben tűnne fel a taxitársaság.
És egy kis elgondolkodtatónak: a tankolási árak most nem reálisak - járművek árai reálisak ? (Mert szerintem pár járműért a szerveren többet kérnek mint amennyiért irl megtudnánk venni.. jelen esetben ez lesz az üzemanyaggal is.)
Szerintem ez az összeg senkinek sem fog gondot okozni , nem kell éjjel nappal üldözést véghez vinni a szerveren és akkor nem fog annyira fogyni az üzemanyag.
Szerintem felesleges az árak csökkentése , nem tartom jónak , hogy az update csak akkor elfogadható ha könnyebbséget hoz a playereknek vagy több pénzt.
 
V

Veterán Hammer

Szerintem inkább annak kéne örülni hogy most már mindenhol van benzin. És hogy nem kell elmenni a város végére egy kis benzinért. Ne hogy már ezen a pár 10 ezer forint múljon már.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Csak Russo szavaival tudok élni. Azért mert te keresel 450k-t egy kamion körrel, más nem éppen keres annyit. Meg ha lenne pénz a szerveren akkor nem 300 milla lenne egy m5 e60, hanem fele annyi, de ez csak egy példa volt, vannak jóval vadabb árak, amik nem épp annak a jeleit mutatják, hogy van pénz a szerón.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Smexy és Huskys

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha nincs pénz a szerveren akkor mennek le az árak , amíg eladható egy e60 300 millióba addig ezek szerint van pénz a szerveren , ha nincs pénz akkor nem veszik meg annyiba és egy idő után lemegy az ára... Viszont itt a tankolási árakról van szó és nem azzal kellene foglalkozni , hogy ki mivel keres pénzt a szerveren és ,hogy a kamionossal ki mennyit keres. Ha bele gondolunk megtankolunk 100 ezer forintért , amennyi idő alatt elmegy az az üzemanyag annyi idő alatt még egy egyszerű bányász munkával is kiszedhető több millió forint is , a másik amire kitérek ez mellett azok mondják , hogy problémás ez az összeg nekik , akik több milliós vagy több 100 milliós vagyonnal rendelkeznek , amíg a tényleges kezdők ez miatt nem panaszkodnak , már pedig nem hinném , hogy annyira fognak , addig szerintem felesleges ennek az árnak a csökkentése.
Valamint ismét leírom , hogy senkinek sincs megtiltva hogy ezt a kamionos szintet / fizetést elérje , szóval ez továbbra is csak irigység de ez nem tartozik ide.
Addig azt sem tudom megérteni , hogy nincs pénz a szerveren , ha mindenki állandóan kaszinózik , és általában nem 1-2 milliók szállnak el ott naponta , szóval nem értem ez a 100 ezres tétel miért okoz gondot.
Úgy gondolom a két hozzászólásomba kifejtettem a teljes véleményemet ezzel a témával kapcsolatban!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Smooky és coreyyo

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Nem értem én sem mi ezzel a probléma.. nevetséges érv, hogy a kezdő játékosok nem tehetik meg de ezen mégsem egy ilyen játékos háborodik fel.
Ott van a bányász munka, most akár a nagyker. munka is, pofon egyszerű összedobni rá a pénzt.
Minden játékos nehezen kezdi aki nem ül oda az alap munkákkal foglalkozni.
Ahogyan pedig @Buba is mondta aki az akciódúsabb körülményeket választja az tudja is, hogy kevesebb pénz marad zsebben.
Fogalmam sincs konkrétan hová, de talán 200 ezer köré tehető egy teljes tankolás az meg pontosan jól van belőve a fizetésekhez képest.
 
Utoljára szerkesztve:

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem Uraim!
Előre leszögezném azt, hogy:
"
Kinek nem inge, ne vegye magára"
Belegondoltatok ti abba, hogy a
fejlesztőknek mennyi időbe, fáradságba telt, hogy a ti ötleteiteket, akarataitokat valóra váltsák?
Mennyi időn keresztül azért panaszkodtak a playerek, hogy "Milyen régi, milyen ócska, mennyire nem realisztikus" a tankolás a szerveren.
Következő idézetemmel NEM a Topic készítőjére gondolok, hanem olyan emberekre, akik ezt magukra veszik.
"
Ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli".
"Nem jó ez, nem jó az, nem jó amaz"
Lépjünk eggyet hátra, fogadjuk el és "éljünk"(játszunk) azzal ami van, amit nyújtottak, amit mi elfogadtunk.
Most, hogy bejött a várva várt V3-as tankolási rendszer, az sem felel meg?
Inkább mennyenek tovább a
Topicoc arról, hogy "Itt nincs üzemanyag, ott nincs üzemanyag, üzemanyag szállító munka fizetése megnövelése".
Úgyse üzemanyag szállítóztak a playerek, mer annyira nem érdekelte őket a szituáció, hogy inkább favágó munkával kezdtek el foglalkozni.
Elvárjátok, hogy az "Új" playerek szállítsák az üzemanyagot, hogy ti tankolhassatok.
Az ára az üzemanyagnak most tökéletes, semmi gond sincs vele, jó az, hogy kicsit meghúzza a playereket pénz dolgával, legalalább majd egy idő után ők is újra elkezdenek egy-egy munkával foglalkozni.
Üdv
Lulu
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.