Tamara Svetlana

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sitku012

Újonc
2020. 01. 01.
8
1
V4 karakter
Roy Gorgo
V2 karakter
Tamara svetlana
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[17-Éves vagyok most emiatt az egesz dolog miatt nem jarok box edzesekre de egyebkent jarok ismerem a szerverszabalyzatot mas szerveren mar voltam admin(nem szeretnek szerneveket emliteni) terhelhetö vagyok és együtmüködö]

Mióta játszol a szerveren?

[A SEEmta v2 ön 2019 de v3 és v3 lv mar jatszotam hamarabb is csak sajnos szamitogépem nem a legjobb és be kellet fejeznem az otani palya futásom. (2016-2017]

Eddigi elért dolgok:

[Lett egy kisseb vagyonom nagyon sok baratot szereztem. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ismerek egy pár admin es ahogy hallotam a viszajelzéseket elégé jo kis közöség és ki szeretnem probalni és persze segiteni a többi playernek barmi féle problémában amiben csak tudok]

Miért téged válasszunk?

[együtmüködö vagyok megbizhato igazságos segitökész terhelhetö barmilyen feladdatot el tudok végezni]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ ha nem vagyok online 14-18 ora közöt ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[[A Mostani helyzetben napi 7-10 ora kb De ha minden visza alakul ahpogy volt akor napi 4-6 ora kb de persze ez valtozo van amikor 12 vagy akár több ora ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[szépen el mondom neki a dolgokat hogy ha van bizonyitéka akor tudok segiteni neki csak ha nincsen bizonyitékja akor viszont teljes emrtékben nem tudok segiteni és megprobálom velle megértetni a dolgokat szépen tiszteletet megadva a plaxereknek.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[el magyaraznam neki hogy merre talalhato mék gomb megnyomasaval tudja megnyitni a térképet és hogy hol találhato a sszerelö el magyaraznam neki mék a gyorssáv mék a rendessáv és ,pénzt at adni hogyan lehetséges,ha van még kérdese ezel kapcsolatban tgermeszetesen megválaszolnám neki]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1-Városháza ott tud munkat felvenni iratokat ki váltani
2-Szerelö telep ott tud autot javitatni ha esetleg ösze töri
3-benzinkut ott tud tankolni vásárolni telefon kaja stb..]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Természetesen Elsö a Player segitek neki ha segitetem a playernek utana folytatom tovabb az rp szituáciomat.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelzem egy nállam nagyob rangu adminisztrátor fellé LOG-al esetleg Képel.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam sajnos ha lehetne mindent maskép csinálnék de tanultam a hejzetböl.
]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még Nem voltam és nem is szeretnék
]​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Vannak a helyesírásoddal gondok, próbálj meg figyelni rá.

Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.