Elutasítva Tamara Semenova -> Justin (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mervin

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
1 409
www.youtube.com
V4 karakter
Rory Cline
LV karakter
Justus Cook
zoldlogo.png


InGame neved:
Tamara_Semenova.

A ban időpontja:
2021-11-26.

A ban időtartama:
Végleges.

Admin neve, aki bannolt:
Justin, SzuperAdminok kérésére.
2FA van a felhasználómon, ha emlékezetem nem csal, akkor Justin tette rám a kitiltást, nyilván a SzuperAdminok kérésére.)


A ban oka:
Admin munka elrontása, “megsértődik” és szó nélkül abbahagyja.
(2FA van a felhasználómon, ettől pontosabban nem emlékszem!)


Amiért szeretnéd az unbant:
Az unbant azért szeretném, mert szándékozom visszalépni See Citybe egy attraktív fazonnal, a szerver hétköznapjait feldobni. Örömteli szerepjátékozásnak szeretnék ismételten részese lenni ezen a szerveren (is), ahogyan a kitiltásom óta Las Venturason tettem. Cáfolhatatlan, hogy veszteség részemre az elmúlt idő, lényegében hiány a mindennapi életemből, az elmúlt nyári aktivitásból adódóan.

Megjegyzés:
Őszintén elnézést kérek tőletek, felelősségem vállalom a tettemért, elismerem, hogy hibáztam. Lelkiismeret-furdalás nyomaszt a viselkedésem miatt, megkönnyebbülnék már azáltal, hogy tisztázzuk a helyzetet. Sajnálom, hogy olyat tettem, ami miatt elvesztettem a felém nyújtott bizalmatokat, ez nem volt helyes a részemről. Tudom már, melyik lett volna a legmegfelelőbb végkimenetele az esetnek, tisztában vagyok azzal is, hogy többet a közeljövőben biztosan nem fogtok rám készségesen tekinteni.
Azért kérek bocsánatot, hogy ezt helyrerázzuk és továbbra felelős, korrekt, bizalomra érdemes embernek tartsatok. Meggondolatlanság, és szerencsétlen kommunikáció sora vezetett a mostani helyzethez.
Ami miatt a szerverre alkalmasnak érzem magam, az a korábbi játékmenetem folyamán fellelhető és ezt megerősít(het)i az utóbbi, közel tizenhárom nap, amit beleöltem mind összességében a Las Venturas szerverbe az elmúlt néhány hónap alatt.
Mindannyian tudjuk, hogy a lojalitás az alapja minden egyes korrelációnak, történetesen ezt a legközkeletűbb elfuserálni.
A kötelezettségeim kivitelezését a lehető legnagyobb odaadással, alázatossággal és pártatlanul csináltam. Admin előtt, és később utána, napjainkban is örömest asszisztálom az információ veszteségében lévő bajtársakat. A prominens érv a kérelmem hatályos megírására hét hónap után az, hogy manapság látok eshetőséget egy újabb, minden bizonnyal egy végső lehetőségre egykor az eljövendők folyamán.
Mindig jóízű kikapcsolódásként szemléltem a szervert, eszerint tevékenykedtem. Hogyha nem is van szó általánosításról, valamennyien vétkezünk, és felelünk ezért. Fentebb kifejtettem a ballépésem, úgy gondolom, megkegyelmezhető, illetőleg határeset vitathatatlanul, az én elgondolásomban.

A számítógépem ideiglenesen, határozatlan ideig nem szuperál, egyelőre ismeretlen hiba miatt. Áhítozom, mire megjavul, sikerül abszolválni a kérelmem.

Hálásan köszönöm a kérelemre, a rám szánt időtöket!
Legyen szerencsés és felejthetetlen nyaratok, évetek idén is!

 
  • Imádom
Reactions: JST610 és LucasLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.