Takuya ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Nakazawa Takuya >

Ötleted:
< Régi fegyverhajó visszahozatala Nos.Tudom hogy nem fog senkinek tetszeni az ötlet,viszont nekem ezzel van problémám.Szerintem sokkal jobb lenne ha visszakerülne a régi fegyverhajó ahol nem csak 1-50 darab lőszert tudtál lehozni hanem többszázat.Kicsit fordítva működik a rendszer mivel amikor a régi fegyverhajó volt,az ammo bugolt.Túrtad de nem fogyott.Most hogy az új hajó van,nincs az a bug és gyorsabban fogy a lőszer.Semmi esély nincs a rendvédelmisek ellen.Persze ki lehetne venni a csipát és az ilyen drágább fegyvereket vagy csak levenni az esélyeket és akár 1 héten egyszer lenne fegyverhajó.Jobb volt a régi. :) >


Megjegyzés:
< - >
 

aChef

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
226
138
V4 karakter
Sophie Alison
LV karakter
dylan.falcon
V2 karakter
Sophie Alison
Kicsit el voltak szaporodva a fegyverek, visztont, hogy ha csak 1 fegyverhajó lenne hetente az szerintem jó lenne. TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jobb volt, persze. Csak akkor azért ment a hiszti mert túl sok fegyver volt. A lőszer emelést egyszer már behozták, csak elfüstölt, vagy tudom is én. Most is kérjük fejlesztési kérelmekben.
 

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
Hát szerintem az illegálosoknak egyáltalán nem volt baj.Vagy akinek van kedve az irjon egy ötletet lőszergyártásról.Már pár hónapja úgy van hogy spórolni kell a lőszerrel.Garantálni merem hogy semelyik illegál frakiba a leader nem ad többet 100 lőszernél akcióknál.Arról hogy milyen kevés a 100 lőszer ne is beszéljünk.
 
  • Tetszik
Reactions: YAMI és CarlV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Nem lehet minden embernek megfelelni. Akinek az A jó annak a B nem. És fordítva is így van.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
És kinek nem lenne jó a régi rendszer? :D
 

Arnix

Újonc
2019. 01. 18.
26
12
20
V4 karakter
Vito Price
LV karakter
Zack Fernsby
V2 karakter
Zack Nicholson
Támogatom az ötletet!Szerintem is sokkal jobb lenne ha visszakerülne a régi fegyverhajó.
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én nem vagyok se rendvédelmis se illegálos , de a régi fegyverhajó sokkal jobb volt!
Igen valóban sok volt a lőszer meg a fegyver ami gond volt de ha heti 1 hajó lenne maximum akkor ez a gond is orvosolva lenne és mindenki boldog.
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
lehetne az LV-s rendszer, ott van a legjobban kidolgozva ez.
ha van engedélyed, annyi lőszert vehetsz fegyoszboltba NPC-től amennyit akarsz.

az meg már releváns hogy kinek mennyi minőségre 100 lőszer mint mennyiségre.
Régebben volt bent egy NPC ha jól emlékszem de ha nincs igazam akkor valaki szóljon közbe, de amit Unukám mond az nem hülyeség jöhetne egy ugyanolyan NPC. A régi hajónak előnye és hátránya is volt ebbe nem megyek bele jobban, de lőszer ügyileg vissza lehet állítani arra a drop szintre mint volt, vagy csak hasonlóra. Amiket mostanság le lehet hozni egy hajóról az nevetséges.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Mi a frakcióval csináltunk egy “kísérletet” még annó. 1-1,5 hónapig beszedtem minden 5.56-os lőszert, átlag 4-5 embertől. Így jött össze kb 27 darab!
 
  • Tetszik
Reactions: Alkesz001

Alkesz001

Újonc
2020. 01. 13.
34
82
V4 karakter
Ferdinand Von Gerach
LV karakter
X
V2 karakter
Nakazawa Takuya
Akkor szerintem már simán lehetne 2x hetente a régi fegyverhajó.
1 hónap alatt 27 darab lőszer az kicsit siralmas.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.