Takeru Katsuro

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fikuszkukisz

Újonc
Támogató
2022. 03. 07.
4
4
b62bb3d15b4f6cf174f73f1841061a67.png

I. — SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Takeru​
A2. Vezetéknév: Katsuro​
A3. Középső név: -​
A4. Születési idő: 13/10/1998​
A5. Születési hely: Oszaka​
A6. Nem:
[x] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 387612014575​
A8. Lakhely: Las Venturas, Delante ST.​
A9. E-mail cím: Takeru.Katsuro@seemail.com

KÜLLEM
A10. Magasság: 185cm​
A11. Testtömeg: 75cm​
A12. Hajszín: sötétbarna​
A13. Szem: kék​

A14. Etnikum:
[-] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[x] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. Nem rendelkezem tetoválással​
2. Nem rendelkezem tetoválással​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[-] U.S. állampolgár vagyok.​
[x] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Japán​
2. Angol​
3. -​
II. — VÉGZETTSÉG

B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[-] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[x] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[x] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[-] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: Duke University​
B4. A látogatás intervalluma: 26/05/2016 — 15/08/2020​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[x] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: -​
III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT

C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: IND Construction​
Betöltött pozíció: építkezési munkás​
Feladatköre: Bérházak építkezésén való segítkezés​
Alkalmazás intervalluma: 08/09/2020 — 15/03/2022​
Szerződésbontás indoka: Mivel a cég becsődölt, kénytelenek voltak elbocsájtani​

Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[x] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​
IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[x] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[x] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: -​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[-] Igen​
[x] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[x] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: -​
V. — ELŐÉLET

E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[x] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[x] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[x] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[x] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[x] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? Válasz​
VI. — TANÚSÍTVÁNY

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​
OUT OF CHARACTER

F1. Neved: Petya​
F2. Életkorod: 18​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Hali, Petya vagyok! Felvidéken élek és elektrotechnikát tanulok. Szabadidőmben sokat járok bulizni, és sok időt töltök a számítógépem előtt. Szeretek vásárolni és cipőket gyűjteni. RP-vel olyan 5-6 éve foglalkozok, több szerveren megfordultam már akár frakciókban akár sima játékos ként. Kellő tapasztalatot szerintem tudtam ez alatt az idő alatt szerezni, hogy esetleg betudjak egy üres helyet tölteni a frakcióban. A szabadidőm jelentős részét a játszásra fordítóm, és csak azt MTA-ra. Imádom a macskákat, és tervezek is venni eggyet a közeljövőben. Barátságosnak tartom magam, bárkivel eltudok bármiről beszélgetni. Röviden ez lennék én!​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? Las Venturas-on lassan egy hónapja, de ahogy fentebb is említettem több más szerveren töltöttem eddig az időm.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? A karakterem egy huszas éveiben járó japán férfi, aki motiválatlan és elég visszahúzódó. Az eggyetlen ami minden nap motiválja, az az édes apjának tett igérete, hogy rendőr lesz belőle, mint ahogy apja is volt japánban, mielőtt ideköltöztek volna a jobb megélhetés reményében. Gyorsan rájön, hogy kitartás kell és kemény munka ha valamit elszeretne magától érni, ezért is az egész szabadidejét is a tanulásba és a munkájába fekteti. Egy olyan tipikus karakter, aki mindent megpróbál tökéletesen csinálni és szabad idejét is a munkájára fordítja. Hangulatváltozásai vannak néha, ez álltalában kihat a környezetére is. A legtöbb ember szereteni mivel szót tud érteni bárkivel, bármiről is legyen szó. Eleinte kételkedett a rendőri állásban, nem is tudta pontosan, hogy akarja e eggyáltalán, de minél többet foglalkozott a témával annál jobban jött meg hozzá a kedve és így jött rá, hogy nagyon szivesen csinálná ezt a közeljövőben.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? Mivel Pszichológia/Szociológia szakon végzett, ezért szerintem nagyon sokat tudna segíteni akár a sértettek akár a gyanusítottak kihallgatása során, és jobban szót tudna érteni velük. Teljesen közvetlen mindenkivel, és csak a színtiszta igazságot mondja. Ahogy említettem már mondhatni munka mániás mivel csak ez az egy dolog van számára, tehát elég hasznos tagja lehetne a rendőrségnek. Szerintem elég jó véleménnyel lennének róla, még ha hangulatingadozásai is vannak és elég hirtelen haragú, de ezt mindig próbálja elnyomni magában, ami nem jó dolog, de a legfontosabb számára, hogy megfeleljen mindenkinek.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Az Amerikai rendvédelem sokkal felszereltebb és modernabb is. Veszélyesebbnek is mondhatjuk az Ameriaki rendvédelem tagjai munkáját, mivel elég eltérő a bűnözés nagysága és a kiterjedése is ott mint Magyarországon. Amerikában szerintem óvatosabban is közelítik me a rendőrök a civileket ha esetleg erre kerülne a sor, mivel ott a lakosság elég nagy része birtokol fegyvert akár legálisan akár illegálisan. Mások az eljárások és a bírósági rendszerük is. Amerikában hordhatnak és hasaználhatnak is sokkolót. Összességében Magyarország rendvédelme nem olyan fejlett mint amerikáé.​

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
562
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png


Mr Katsuro,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png

Police Officer III David Roberts
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
562
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png


Mr Katsuro,​

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkezõ 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdésérõl. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png

Lieutenant James Nelson
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: delulu king
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.