Takashi Kimiko--->Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Takashi Kimiko

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan kick/TS ban

Bizonyítékok:

1. <15:16:37> "Klara Hoffmann //Flypee": Jössz egy taxi lámpával Takashi-nak pusszi
<15:17:14> "Jason": legközelebb normálisan hirdesse ki.
<15:17:21> "Jason": és akkor nem lesz belölle baja
<15:17:27> "Klara Hoffmann //Flypee": Legközelebb nézd meg milyen hátrányt okozól Kick elött.
<15:17:36> "Klara Hoffmann //Flypee": És talán nem fogsz felháborodott playerekkel találkozni.
<15:17:47> "Jason": Remek.



2. <15:21:34> "Takashi Kimiko//Nénnye": Gratulálok -1 taxilámpa a szereltetést kifizettem a szerelő lelépett És a másik meg nem szereli meg
<15:21:39> "Takashi Kimiko//Nénnye": GG
<15:21:58> "Jason": stílusodból vegyél vissza
<15:22:17> "Takashi Kimiko//Nénnye": Mit vegyek vissza? Konkrétan nem érdekel milyen kárt okozol a kickiddel
<15:22:32> "Takashi Kimiko//Nénnye": talán meg kellene nézni a playert mielőtt kickeled


Megjegyzés:
Az egész onnan indult hogy kihírdettem hogy 150 millióig bármi érdekel (ezzel "egyérteltműen" hogy fegyverre gondoltam)
Aztán egyből kaptam a kicket a 'Bármi' szó miatt, na de közben éppen kifizettem a szerelést és a kocsimon volt a taxilámpa ami persze el is bugolt. (Fixben szereltettem ahol nincs casco)
A Taxilámpám elbugolt, fixben 2db szerelő volt. Amelyik engem szerelt meg egy másik aki nem szerelt meg miután viszajöttem a kickből.
Ts-en ráírt az az emberke is akit éppen vittem (1. log) taxival, csak lerobbantunk, a flegma stílusa beköszönt Jasonnak vagyis inkább ez a teszek rá stílus.
Aztán ráírtam én(2. log) hogy előbb meg kellene néznie a playert kick előtt mert igen nagy károkat tud okozni más playernek vele erre jött a válasz: 7napos Ban Ts-ről.


Panaszhoz hozzászólhat:
FA/SA
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Jason válaszát!
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia! Alapjáraton te ki raktad a hirdetést amiben a "bármi" szerepelt. Majd én rád adtam a kicket ez miatt. rögtön rám küldted a barátodat amit még te is be másoltál logba. Majd miután én be fejeztem azt a beszélgetést utána te nem sokkal rám írtál. Leírtam neked ,hogy stílusból vegyél vissza. Nem vettél vissza, sőt még rosszabb stílust vettél fel. Ez miatt kaptad a Ts3 ról a bannod 7 napra. Arról ,hogy kifizetted a szereltetés árát majd nem szereték meg a kocsid nem az én bajom. Legközelebb ne a "bármit" hirdesd ki. Ugyanis ez már elég 2 oldalú így.
Nincs több hozzáfűzni valóm, VÁROM A BÍRÁLÁST.
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Ez is persze "2 oldalú" 150 millióba fegyvert vennék, no de mind1 is nekem nem az fáj hogy kickeltél hanem hogy odaveszett a taxilámpám is és hogy 1 órán át ott szívtam Fix&Driveban mert hát ugye más nem fixel. Meg ez a TS3 ban azért volt mert gratuláltam azért mert kickeltél meg odaveszett a lámpám? :D Erős ez de gondolom te jól jártál el.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szerintem alapjáraton nem kellet volna rögtön a heverod rám küldeni. Stísudért kaptad a 7 napos bant. A "Gratulálok" és a "GG". Erre adtam
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Nem küldtem rád senkit csak éppen őt vittem taxival mikor te kickeltél engem és sietett volna.
A TS banot szerintem meg eléggé eltúloztad
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Admin dönti el a nagyságát. Illetve érdekes módon amint ő neki nem válaszoltam kaptad tölled az üzenetet!
Várom a bírálást..
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Szerintem eléggé flegma volt az a "remek"
És azzal hogy nem válaszoltál azt bizonyítottad hogy teszel rá;)
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
1 MTA RP szerveren vagyunk, ahol napi szintem 200+ player játszik. Ahogy ki lettél kickelve utána más játékos is szolt ,hogy valami problémája van. Ez miatt nem is vitatkoztam se veled, se a barátoddal ezen. Barátodat 1 "remek" szóval elintéztem. Mivel te is ugyan az miatt rám írtál és stílussal ráadásul így én neked nem egy "remek" el zártam le a beszélgetést, hanem 1 bannal ami 7 napra szól.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha az adott szerelőt megkéred hogy szerelje meg és már kifizetted vagy szólsz egy admin tagunknak akkor tud benne segíteni!

A panaszban is látszik a stílus, és jogosan kaptad a ban-t is.

Jogtalan. (Jason-el beszéltem)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.