Takanashi_Kamata Jelentkezési lapja a See City Car Service-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nazyr Ryzaev

Újonc
2020. 01. 30.
44
56
LS
V4 karakter
Garga Chik
LV karakter
Nazyr Ryzaev
V2 karakter
Hakim_Ray
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Takanashi Kamata
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: https://imgur.com/a/VOT4m4V
IC SZINT: 14

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/5F4A2W9

EDDIGI FRAKCIÓID: N/A
TÁVOZÁSAID OKA: N/A
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: N/A
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: N/A
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: N/A

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra maximum
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Változó átlagban ha otthon vagyok 4-5 akár 6 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Szia/Sziasztok,Balogh Ádám vagyok,17 éves. Rendészeti és Honvédelmi iskolába járok 11. ben koptatom a padot. Mostanában kicsit időszűkében vagyok,sokat kell segítsek édesanyámnak egészségügyi gondok miatt. Sok hobbim van de főképp az Airsoftozást űzöm hobbi ként. Mostanában a gépemet is próbálom fejleszteni hogy jobb játék élményt szerezzek. Hétvégenként általában volt lakhelyemen vagyok és a gyerekkori barátaimmal és bátyáimmal töltöm az időt. Társasági ember vagyok,minden beszélgetésbe bele tudok kapcsolódni,könnyen barátkozom.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék végre a civil életből ki kapcsolni egy kis rp/elfoglaltság keretében az SCCS-nél,könnyen barátkozó ember vagyok szeretnék mindenkivel jó barátságban lenni a frakcióban,könnyen megértem az embereket, szeretek csapatban dolgozni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Üdvözletem a leader bának.​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során. Sajnos mostanság sok ilyen tagunk volt aki ilyen gondok miatt folyamatosan inaktivitást kellett írjon, ezáltal nem látom értelmét így ennek, ha aktívabb tudsz lenni és kevesebb olyan tényező lesz amely ezt befolyásolja akkor írd meg a jelentkezési lapot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.