Takai Miyagawa - Jason #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

superduck

Aktív fórumozó
2020. 10. 03.
257
1 415
17
Szolnok
V4 karakter
darko yanev 🇲🇰
LV karakter
sava kozlov
V2 karakter
asaka hatsu

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Takai Miyagawa >

Panaszolt fél admin neve:
< Jason >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Volt egy adott szituáció, üldözték havert mondtam jöjjön a házamhoz, ott vártam egy spazzal. Mielőtt megérkezett volna előttem elment 2x haver, és a tekesek nnisek utánna, ekkor megjelent teljesen előttem egy bmwben a srác, akit kilőttem mert azt hittem nnis, akkor nem volt semmi baj ezzel, később már a halálidőmet afkoltam és felszednek hogy miért lőttem ki. Szerintem minden jogom megvolt hogy kilőjem, mert az összes elérhető egység ott szaladgált és ő pont ott állt meg előttem nem értem hogyha felszedi magát és elmegy ez most miért volt probléma. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/e4wc4n
https://streamable.com/h1ex7z >


Megjegyzés:
< Bár enyhített jailt kaptam, nem értem hogy miért én kapok jailt azért mert ő rossz helyen volt, máskor sosem volt baj ezzel. >
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia.
Videón is látszik, hogy aki megállt, jelen esetben Kaysan G Ross, civil autóval állt meg.
Megkülönböztető jelzést sem használt, sőt nem is tudott használni, mivel CIVIL .

Attól ,hogy lövöldözés tőr ki, egy menekülésből, még nem azt jelenti ,hogy a civilt is le kell lőni. Ugyan úgy a rendvédelem sem lőhetett rá, és nem is lőttek.

Ezenfelül ő volt a az első személy akit megöltél, utána kezded el a rendőröket is lőni.
 
Utoljára szerkesztve:

RÁJENKA

Barangoló
2020. 03. 01.
78
81
20
Komárno
V4 karakter
Charles Moretti
LV karakter
Klara Young
V2 karakter
Oshita Kakashi
Szia.
Videón is látszik, hogy aki megállt, jelen esetben Kaysan G Ross, civil autóval állt meg.
Megkülönböztető jelzést sem használt, sőt nem is tudott használni, mivel CIVIL .

Attól ,hogy lövöldözés tőr ki, egy menekülésből, még nem azt jelenti ,hogy a civilt is le kell lőni. Ugyan úgy a rendvédelem sem lőhetett rá, és nem is lőttek.
Heló,én is ott voltam az esetnél, Jason ,megtörténik hogy nem használnak megkülönböztető jelzést. Igy van olyan hogy nem lehet eldönteni.
Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni. Szép estét mindenkinek.
 
  • Tetszik
Reactions: superduck és Iwan

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok! Takai Miyagawa-tól várok egy logot az eseményről, illetve ha van egyéb bizonyíték az ügyhöz.
 
  • Tetszik
Reactions: superduck

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
A panasz jogos.
Akció volt a ház körül ez tisztán látszik a videókon, ilyen helyzetben nem várhatjuk el az elkövetőktől hogy teljes mértékben megbizonyosodjanak arról, hogy rendvédelmis akit lelőnek. Ebben a szituációban sajnos rossz helyen állt meg a civil, feltételezhette Takai Miyagawa hogy rendvédelmi szervezet tagja és veszélyt jelent rá.
Természetesen ha nem ennyire közel áll meg a civil akkor nem jelent veszélyt az elkövetőre és nem lőhetné le.
Ez alapján Jason sem hibázott nagyot, ezért csak szóbeli figyelmeztetésben részesítem.

Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.