Takacs Daniel jelekezése a Fix@Drive-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Takacs Daniel

Újonc
2021. 01. 07.
3
0
V2 karakter
Takacs Daniel
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ daniel,12 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1 honapja,6520 perc~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/S4snSpb ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
- Rendelkezek-


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap 1-2 órát
Hétvégen 2-3 órát
igen ez a későbbiekbe vátozhat többre csak a felvételi miatt tudok kevesset játszani~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dani vagyok 12 éves.Tiszabezdéden élek a szüleimmel és egy kutyámmal.A célom az életbe hogy meg tudjak élni a kosarazásbol.De a tanulásomat a mezőgazdászat felé vezetem.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Takacs Daniel~


Születési helye, ideje:
~2003.06.23, Los Santoban születtem~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~Szakgimnázium ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ jó összetartó csapattal szeretnék dolgozni~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Takacs Daniel vagyok.12 éves általános iskolám után Los Santosba Szakgimnázium végzettségem lett autó szerelői szakmából
Már 8 évesen az apámmal szereltem már nem csak kocsit. A papám meg tanitott arra hogy ne felejtsem el hogy honnan indultam,hittem benne hogy szerelő válhat belőlem.A munkám nagy felelőséggel jár és sok odafigyeléssel jár de hiszem hogy sikerülni fog.~



Aláírás:Takacs Daniel
 

MiluV2

Barangoló
2019. 07. 10.
105
26
V4 karakter
Bruno Bucciarati
V2 karakter
David Evans
MiluV2 válasza:
14.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni!
Büntetés: 30 büntetőpont.
Ezt zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.