Tailor B Costa jelentkezése a Fix & Drive Service-hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BigRudi

Újonc
Támogató
2021. 02. 17.
36
36
Kazincbarcika
V4 karakter
Tailor D Costa
LV karakter
Tailor B Costa
V2 karakter
Tailor B Costa
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Rudinak hívnak,16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021.03 óta játszom a szerveren, ezidő alatt 14900 percet gyűjtöttem össze. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Voltam már admin jailban,kitiltva nem voltam. https://imgur.com/OpyPXxt https://imgur.com/X46IzCp ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 órát,hétvégén ez biztosan emelkedne. Tudnám teljesíteni az elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ N.Rudolfnak hívnak,Bosod-Abaúj-Zemplén megyében élek egy kis városban.Szabaidőmben sokat kockulok a gép,vagy a konzol előtt.Jelenleg 9. osztályos vagyok, Ácsnak tanulok.Barátságos embernek tartom magam,hamar betudok illeszkedni új közösségekbe,és jól kijövök az emberekkel.Nagyon szeretek sportolni,ezért versenyszerűen jégkorongozom,és le is vagyok igazolva a DVTK-nál.Ha időm engedi,hobbyként eljárok horgászni.Úgy gondolom,hasznos tagja lennék a frakciónak,tudnám vinni a színvonalat. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Tailor B Costa. ~


Születési helye, ideje:
~ 1970.06.28,San Fierro kórház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretném tovább fejleszteni a tudásom,és szeretnék egy jó közösség tagja lenni,és egy nagyobb cégnél dolgozni a városban. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Nevem Tailor B Costa, San Fierroban születtem 1970 nyarán.Jelenleg Los Santosban lakom,egy szép kertesházban.Apám neve Eduardo B Costa.Anyám neve Luis Margaret,viszont vele nem találkoztam,mert még a születésem előtt elhunyt autóbalesetben.Általános végzettségem megszerzése után a San Fierroi Szakközépiskolába jártam,autószerelő szakra ami egy 3+1 éves tanfolyam volt,amivel sikeresen megszereztem az érettségim is,ami 4-es lett.Tanulmányok után próbálkoztam elhelyezkedni,ami sikerült is,bár nem pont ott ahol szerettem volna.Egy rövid tanfolyamot elvégeztem,majd sikeresen felvételt nyertem a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz.Törzsőrmester rangon szereltem le,nem volt jó sajnos a társaság.Ezek után próbálkoztam más pénzszerzési lehetőségekkel,ezért elmentem egy régi barátomnak az autószerelő műhelyébe.Ott szereztem tapasztalatot,körülbelül 1 évig dolgoztam ott,sajnos a barátom elköltözött,és be kellett zárnia. ~

Aláírás:
Tailor B Costa
 
  • Tetszik
Reactions: TheWooh

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.