Tailor B Costa Jelenetkezése a Fix&Drive Service-hez. [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BigRudi

Újonc
Támogató
2021. 02. 17.
36
36
Kazincbarcika
V4 karakter
Tailor D Costa
LV karakter
Tailor B Costa
V2 karakter
Tailor B Costa

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Rudolfnak hívnak,Rudinak szólíthattok.16 éves vagyok,nyáron leszek 17. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2hónapja,nagyobb kihagyásokkal.Jelenleg 1730percem van a játékban. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem nem voltam. https://imgur.com/a/ChmSTlp ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 órát,de néha lehet többet is.Igen tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ N.Rudolfnak hívnak,Borsod megyében élek azon belül Kazincbarcikán. Jégkorongozom,emelett szabadidőmben amennyit tudok a gép előtt vagyok.Jelenleg Miskolcon tanulok,Ács szakmán 10.évfolyamon. 3éve gyarapítom RP tudásomat különböző szervereken,ezek közül ami említésre méltó az az LV.Barátságos embernek tartom magam,könnyen szót lehet velem érteni,jól tudok csapatban dolgozni,ezért is gondolom hogy megfelelnék az elvárásoknak, s tudnám is teljesíteni azokat. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~Tailor B Costa. ~


Születési helye, ideje:

~ 1980.06.28 San Fierro ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autómechatronikai szakma. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretném gyarapítani a tudásom,és szeretnék egy jó csapathoz tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Nevem Tailor B Costa,1980.06.28-án születtem a San Fierroi kórházban. Édesapám neve Eduardo B Costa, aki sajnos rákbetegségben elhunyt,és így anyámra maradtam. A San Fierroi Általános Iskolában szereztem meg a 8általános végzettségem. Mindig is szerelő akartam lenni, s ennek tudatában tanultam tovább. Mivel nem voltam egy rossz tanuló,felvételt nyertem a San Fierroi Középiskolába, Autómechatronikai szakra. Ez egy 4 éves tanfolyam volt,aminek a 3.évében sikeresen letettem a jogosítványt,ezzel megkönnyítve magamnak az iskolábajárást.Szerettem volna továbbtanulni,de édesanyám beteg,és sajnos nincs ki ápolja,így ez a feladat is rám hárult,emiatt nem lehetséges a továbbtanulás.Miután letettem a szakmát, egy régi barátnak a vállalkozásába kezdtem,ahol tapasztalatot tudtam gyűjteni,hogy jobban eltudjak helyezkedni. ~

Aláírás:

Tailor B Costa

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc. Később megpróbálhatod újra! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.