Tadgh Jhon Joe ötletei.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Tadgh Jhon Joe. >

Ötleted:
< 1. Öteletem: Szóval itt most elsőnek is az Illegálra térnék ki. Tapasztalatam mivel jó magam is illegálba vagyok, hogy már mostanság nem nagyon tudom eladni a fegyvereket, vagy drogot de inkább már a drogokat sem veszi szinte senki, és hogy azért az illegálból is jöjjön pénz, ezért szerintem be lehetne hozni pár NPC-t a mapra szétszórva akiknek el lehetne adni egy Minigame segítségével ezeket a dolgokat. Nyílván ennek is lenne egy limite, hogy napi hány darabot lehetne és miből. 2. Ötletem: Az lenne hogy legyen egy olyan beállítás ami segítségel aki szeretné visszahozni a régi, toghud-ot. Mivel hallottam és tapasztaltam , hogy elég sok embernek kevesebb FPS-e van, és többet is laggol. 3. Ötletem: Egy új munka lenne ami szerintem sokkal egyedibbé tenné a szervert. Mostanság láttam LS-ben hogy vannak úthiba javíátsok az utakon. Egy ilyen Munkát is belehetne hozni amelynek ez lenne a célja. Hogy különböző utakatat kell javítani, ezt Minigamekkel megoldani. Mint Pl olyannal mint a Pecánál. Es egy adott fizu lenne ha egy X utat kijavítanál amit a műszakvezető kiadott neked. 4. Öteletem: Nemrég leteszteltem a civil munkákat amikre csak azt tudom mondani hogy elég gyenge a fizetésük. Nem lehet venni észre különbséget. Kezdeném a Benzinszállító munkával. Ha már kimegyek SF-be akkor ezelőtt is 200,000FT-t adott és ugyan annyit most is. Szerintem ezt simán meglehetne szorozni 2-vel vagy 2,5-el. Buszos melóre szintén. 1 emberre lehetne kapni úgy 50,000FT-ot. Ezek lehet hülyén hangzanak de a mai árakhoz képest ez lenne a legjobb a civileknek amivel el tudnának kezdeni pénzt szerezni. Egyedül a bányász ami jól fizet. 5. Ötlet: Szintén civil munka. Szerintem nagyon jó lenne ha a Nagyker futár visszakerülne, én nagyon élveztem mikor bent volt és jól is fizetett, de szerintem még sokan mások. 6. Ötlet: Farmok és Méhészet. Nos szerintem nem kell bemutatni de a Farmi munkát Kb senki sem csinálja. Ami teljesen logikus mivel ahhoz képest nagyon drága amikor kibéreled és ha még vissza is hozza 1 hét alatt kicsit több is lehetne. Én szerintem kibérelni lenne 2 millió ebből 500 ezer a bérlei díj, 1,5 millió pedig a kaució. És ha 40 darab növényt leadnánk (( Nyílván ez növénytől függ)) Akkor olyan 7-8 millió forint között lenne az átlag eladástól függ. És akkor már egy héten lehet kiszedni belőle olyan 15 millió forintot. Méhészet pedig ugyan ez. Szóval ott pedig összesen amit rá kellene költeni az elején olyan 5 millió lenne max. És hozna 1 héten 20-25 millió forintot. >


Megjegyzés:
< Nincs. Remélem tetszik az ötletem. >
 
Utoljára szerkesztve:

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
161
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
1. Ne akard horribilis áron adni az illegál cuccaid és lehet megveszik.
2. Nem a szerver laggol a ti gépetek rossz.
3. Így se lehet normálisan közlekedni 300-al a városban minek még több akadály?
4. Esetleg 50milliós kezdő töke ne legyen?
5. Kamionozz.
6. Jól van az ahogy van. Hosszú távon megéri ne egy hét akarjunk már meggazdagodni.
 

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
1. Ne akard horribilis áron adni az illegál cuccaid és lehet megveszik.
2. Nem a szerver laggol a ti gépetek rossz.
3. Így se lehet normálisan közlekedni 300-al a városban minek még több akadály?
4. Esetleg 50milliós kezdő töke ne legyen?
5. Kamionozz.
6. Jól van az ahogy van. Hosszú távon megéri ne egy hét akarjunk már meggazdagodni.
Szia! Te legközelebb gondolkodj kicsit! 1 miből gondolod azt , hogy én "horribális áron adom az illegált? Amikor kb a legolcsóbban még sem viszik, másik, lehetlen hogy rossz gépem lenne mikor a V3-at is akadás nélkül viszi és azért valljuk meg 3x 4x-er annyian játszanak ott, Másik, 1 hét alatt hogy lehetne meggazdagoni amikor 20-30-40 millió már nem olyan nagy összeg, V2-n Sem pedig IRL sem. Kamionozni pedig nem mindenkinek van ideje, sem pedig kedve, utcsónak pedig nem mondtam hogy a városban mindehova, de miért közledkednél 300-al azt mond meg nekem? Mikor elég irrelális 300-al nyomni a városban.......... EDIT: A farmokat még se veszi senki... És már nagyon a méhészetet se......
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: utcaneger

Maxos

Barangoló
Támogató
2021. 01. 02.
139
119
V4 karakter
Callaghan Max
LV karakter
Killian Peterson
V2 karakter
Callaghan Max
Egyiket sem tudom támogatni, először az fps a gond, aztán a nagyker futárt akarod vissza.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Helló!

Szerintem a drog iránti keresletre inkább más megoldások kellenének, hogy növeljük a keresletet. Bizonyos drogok adjanak bizonyos előnyöket pluszba:
- Kajacsík lassabban menjen le
- Szorzót rakjon a VH-s munkákra
- Alkudozásnál lassaban mozogjon a vonal
 

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
Helló!

Szerintem a drog iránti keresletre inkább más megoldások kellenének, hogy növeljük a keresletet. Bizonyos drogok adjanak bizonyos előnyöket pluszba:
- Kajacsík lassabban menjen le
- Szorzót rakjon a VH-s munkákra
- Alkudozásnál lassaban mozogjon a vonal
Igen de akkor ne legyen olyan magas a fizetési díj farm/Méhészetnél!
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
161
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
Szia! Te legközelebb gondolkodj kicsit! 1 miből gondolod azt , hogy én "horribális áron adom az illegált? Amikor kb a legolcsóbban még sem viszik, másik, lehetlen hogy rossz gépem lenne mikor a V3-at is akadás nélkül viszi és azért valljuk meg 3x 4x-er annyian játszanak ott, Másik, 1 hét alatt hogy lehetne meggazdagoni amikor 20-30-40 millió már nem olyan nagy összeg, V2-n Sem pedig IRL sem. Kamionozni pedig nem mindenkinek van ideje, sem pedig kedve, utcsónak pedig nem mondtam hogy a városban mindehova, de miért közledkednél 300-al azt mond meg nekem? Mikor elég irrelális 300-al nyomni a városban.......... EDIT: A farmokat még se veszi senki... És már nagyon a méhészetet se......
Irigyellek. Nekem például sok pénz 20-30-40 millió. Főleg mivel egyedül élek. 1. Tőlem minden illegált megvettek mert olyan áron adtam el ami nekem és a vevőnek is megérte. 2. Akkor miért nem V3-zol inkább? 3. “Buzi aki elveszi.” 4. És a farmokra kitérve. A sima farmról tudok nyilatkozni. 3millió a kaukció amit vissza kapsz ha lemondasz, így hetente 1.5milla az újítás. Ha ügyes vagy 1 héten répából kitudaz hozni 100-120db-t. Ha ezt csak 125ezres darab áron adod el akkor is 15millió ami 900%-kos megtérülés 1hét alatt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Maxos

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
1. Öteletem: Szóval itt most elsőnek is az Illegálra térnék ki. Tapasztalatam mivel jó magam is illegálba vagyok, hogy már mostanság nem nagyon tudom eladni a fegyvereket, vagy drogot de inkább már a drogokat sem veszi szinte senki, és hogy azért az illegálból is jöjjön pénz, ezért szerintem be lehetne hozni pár NPC-t a mapra szétszórva akiknek el lehetne adni egy Minigame segítségével ezeket a dolgokat. Nyílván ennek is lenne egy limite, hogy napi hány darabot lehetne és miből.
Erre jött be egy megoldás a legutóbbi update pack-ban, viszont nem ez az utolsó.

2. Ötletem: Az lenne hogy legyen egy olyan beállítás ami segítségel aki szeretné visszahozni a régi, toghud-ot. Mivel hallottam és tapasztaltam , hogy elég sok embernek kevesebb FPS-e van, és többet is laggol.
A mostani HUD még kevesebbet is eszik mint a régi, hiszen nem minden frameben frissül, csak ha valami változás van rajta.

3. Ötletem: Egy új munka lenne ami szerintem sokkal egyedibbé tenné a szervert. Mostanság láttam LS-ben hogy vannak úthiba javíátsok az utakon. Egy ilyen Munkát is belehetne hozni amelynek ez lenne a célja. Hogy különböző utakatat kell javítani, ezt Minigamekkel megoldani. Mint Pl olyannal mint a Pecánál. Es egy adott fizu lenne ha egy X utat kijavítanál amit a műszakvezető kiadott neked.
Azok csak ideiglenes RP színvonal növelésre voltak, de sok embernek nem tetszett így nem hiszem, hogy visszatérünk valaha erre a témára.

4. Öteletem: Nemrég leteszteltem a civil munkákat amikre csak azt tudom mondani hogy elég gyenge a fizetésük. Nem lehet venni észre különbséget. Kezdeném a Benzinszállító munkával. Ha már kimegyek SF-be akkor ezelőtt is 200,000FT-t adott és ugyan annyit most is. Szerintem ezt simán meglehetne szorozni 2-vel vagy 2,5-el. Buszos melóre szintén.
Az volt a cél, hogy az összes munka percenkénti fizetési közel legyen, amit sikerült is megvalósítani, tehát mindegy melyik munkát csinálod, ugyanannyit fogsz keresni (Kivétel a kamionos munka, természetesen), így csinálhatod azt a munkát, amelyik neked a legközelebb áll és legjobban tudod élvezni. Tervben van még egy civil munka is, de az még nem mostanában kerül világra. Lényeg, hogy rá fogunk nézni és normalizálni fogjuk.

5. Ötlet: Szintén civil munka. Szerintem nagyon jó lenne ha a Nagyker futár visszakerülne, én nagyon élveztem mikor bent volt és jól is fizetett, de szerintem még sokan mások.
Helyére került az egyik méhésztelep, nem tudnánk máshova rakni.

6. Ötlet: Farmok és Méhészet. Nos szerintem nem kell bemutatni de a Farmi munkát Kb senki sem csinálja. Ami teljesen logikus mivel ahhoz képest nagyon drága amikor kibéreled és ha még vissza is hozza 1 hét alatt kicsit több is lehetne. Én szerintem kibérelni lenne 2 millió ebből 500 ezer a bérlei díj, 1,5 millió pedig a kaució. És ha 40 darab növényt leadnánk (( Nyílván ez növénytől függ)) Akkor olyan 7-8 millió forint között lenne az átlag eladástól függ. És akkor már egy héten lehet kiszedni belőle olyan 15 millió forintot. Méhészet pedig ugyan ez. Szóval ott pedig összesen amit rá kellene költeni az elején olyan 5 millió lenne max. És hozna 1 héten 20-25 millió forintot.
Rá fogunk nézni.
 
  • Szomorú
Reactions: K1NG
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.