Tadgh Jhon Joe jelentkezése az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Tadgh Jhon Joe
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 67.850.
IC SZINT: 37.

KOROD: 15 éves múltam.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen-igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV,ORFK,TAXI,Fix And Drive, SSCS, Irish, Cartel, MS13, OKF, OMSZ. Irish.
TÁVOZÁSAID OKA: NAV: Időhiány,Taxi meguntam mivel nem volt hívás, ORFK időhiány, Fix And Drive időhiány, SSCS kirugtak, Cartel meguntam, MS13 esti időhiány. OKF:Kirugtak, OMSZ:meguntam. Irish: Meguntam az illegált.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam de már nem tudom mikor.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Tudtommal Doulgass Jhon Joe.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Időhiány.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 órát.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 órát.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok szeretem magam bemutatni és megismertetni másokkal és ez a kis leírás szerintem elmond mindent rólam! Márton vagyok. 9-es tanuló 15 éves vagyok. Hajdú-Bihar megyében élek. Tanuláson és gépen kívül nem 1 dolog foglalkoztat. Motorozás,Autózás,Film/Sorozat nézés,Kézilabda,Zenekészítés bár abban még csak kezdő vagyok. Kézilabda,Foci,Szerelés és még jó pár dolog . Van pár dolog amit jó ha tud az ember rólam. Pontos ember vagyok mindent kiszámolok és mindent pontosan csinálok. Szeretek a kisebb embereknek adni. Mivel egyszer én is voltam még kicsi vagy kezdő. Mivel sportolok ezért tudom mit jelent a tisztelet. Ezt a dolgot én figyelembe is veszem nálam a tisztelet nem megkapják hanem kiérdemlik. Szeretem ha megadják ezt nekem és én is tudom viszonyozni. A sportra visszatérve azt is tudom mi az a kemény munka. Voltak számomra nehéz idők mikor sok minden nem ment úgy ahogy kellett volna menni. A sport a tanulás. Ekkor elhatároztam hogy keményebben fogok dolgozni és odafigyelve . Kitűztem magamnak pár célt. Miután nem adtam fel és fel álltam még egyszer újra próbálni ezután minden sokkal jobban ment mivel mindig motivált valami/valaki. Ezért sose becsülöm alá a kisebbet és nem felejtem és nem is fogom elfelejteni honnan jöttem mivel nekem is voltak emberek akiknek sokat köszönhetek. Gépen általában pár játékkal szoktam játszani Far Cry , Forza Horizon 4, ETS2 , GTA V, MTA, meg még rengeteg dolog. Autók közül AUDI RS6 az álom és még a Camaro ZL1. Motorok közül szeretem a Hondákat és a terep motorokat. Filmek közül az akció, sorozatok közül pedig a helyszínelős mint pl. Halálos Fegyver 3. Évada. A kézilabdáról annyit hogy már több mint 4 éve csinálom kapusként és elég jól szerintem és még sok ember szerint is. A Focit amit magamnak azaz nem csapatnál hanem otthon/barátokkal csinálok, de a mozgás az meg van. A zenébe még nemrég kezdtem bele de próbálgatom elsajátítani. Igazából még a jövőmről terveztem írni kicsit. Miután befejeztem az iskolákat elmegyek egy Építőmérnöki céghez mivel annak fogok a későbbiekben tanulni. Majd miután lesz egy kis pénzem egy saját vállalkozást nyitni és a világot körbejárni. Egy becsületes élet semmi drog semmi csalás! Becsületes pénz amit én keresek meg nem pedig más. Nos hát elsőnek ennyit magamról. Ha Isten és a sors is úgy hozza még találkozunk további szép napot/estét
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mivel voltam már szerelő régebben is ezért szeretnék újra az lenni. El szeretnék érni egy nagyobb rangot a frakción belül. Egy új csapat tagja lenni. Élvezni a Chilles szerelést. Úgy érzem helyt tudnék állni és megvan bennem minden ami szükséges a frakcióhoz.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Örülnék ha vissza tudnék jönni!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.04 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.