Tadai P Pawlowski visszaszerelési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombykah

i'm only yours💖
See Game Helpdesk
v2
Támogató
2020. 04. 24.
249
281
V4 karakter
Austin Schmidt
V2 karakter
Maximilien Charbonneau
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Tadai P Pawlowski ((Stefan Von Adelsberger néven voltam tag.))

2. Születés helye, dátuma
Oroszország, 1999.09.18

3. Bejelentett lakcíme
San Fierro Streit Streed

4. Telefonszáma
480141

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2022.06.11

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Törzsőrmester, BBO alosztály tag.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
TEK-be szereltem vissza.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Az őszíntét így megmondva az NNI volt az a frakció v2-n amit nagyon éltem, és szerettem csinálni. Most is vannak ismerőseim a frakcióban mint leader, és tag. És emiatt szeretnék kapni még egy lehetőséget.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zsombor, 16

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
TEK Főtörzszászlós, Fegyház körletfelügyelő, Taxi, Cégtulajdonos 2-3 hónapig. Távozás oka pedig időhiány. Illetve LCN, de azt korán leadtam mert nagyon untam.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Alap.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Amikor állományi tag voltam nagyon élveztem minden szabad időmet az nnihez fordítani, nagyon kedveltem akkoriban, és most is a frakciót. Ezért szeretnék vissza térni. A célom pedig az, hogy minél nagyobb rendfokozatot érhessek el, és hogy hosszú távú ideig lehessek tag.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Zsombornak hívnak, 16 éves srác vagyok, Nyíregyházán születtem, de Kállósemjénben élem minden napjaim. Rendészet-közszolgálati szakon tanulok jelenleg. Szabadidőmet általában a SeeMTA szerverein szoktam tölteni, de gyakran járok haverokkal a kosár pályára kosarazni, dumálni stb..

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.