Sztojka Szylard Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jessykiraj

Újonc
2022. 09. 18.
5
8
V2 karakter
Natasha Onfroy
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Sztojka Szylard
Születési hely, idő: 1994.07.24 San Fierro Medical Center
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36226278640
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jelenleg nem elérhető.
Legmagasabb végzettsége: Rendészet Főiskola.
Eddigi munkahelyei: Horgászat.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Születési neve: Sztojka Szylard
Születési helye/ideje: 1994.07.24 San Fierro
Anyja neve: Vanessa Suarez
Apja neve: Sztojka Fernandes
Iskolái: See City Los Santos álltalános iskola,See City rendészeti szakközép iskola,See City Rendészeti Főiskola.
Állampolgársági: Anyja részről: Amerikai, Apja részről: Ukrajna
Jelenlegi lakhelye: Ismeretlen.
Elérhetőségei: Telefon: 36226278640, Email: see-szylardmail@seemail.kozpont

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Jessy.
Mennyi idős vagy: 17
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8.Álltalános. Jelenleg még középiskolába járok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 9700+
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Előfordult mikor szabályt szegtem,ezeknek a pontos okait nem tudom,rég történt.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Többször volt mikor haverokkal össze álltunk és egy családot rp-znénk,de mindig meg szakadt ez a project.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy olyan személyt,aki a csapat munkába is részt vesz,nem hagyja cserbe társait,ott segít az embereken ahol tud.Néha néha flegmásan viselkedik a civilekkel,ennek oka az hogy nem szabad elengedni magát az embernek,és mindig jót cselekedni. Gondolok most arra,hogy a büntetést (csekk) elnézem. Ha valaki nem tesz eleget az utasitásainak akkor elég szigorúan veszi a dolgokat.
Miért pont rád essen a választásunk?
Elég sok helyen megjártam már a rendvédelem frakciók,gondolok más nagyobb rp szerverekre is. lég sok tapasztalatot szereztem,mint legáll/illegál téren. Régebben vezettm illegális szervezetet/legális szervezetű frakciókat is.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Régen voltam NAV-Ban,ott össze kavarás miatt léptem ki.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Sztojka Szylard!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.10.10 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.10.10 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Egy névváltásra mindenképp szükséged lesz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.