Sztojka Szylard jelentkezése a(z) Nemzeti Nyomozó Iroda Állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jessykiraj

Újonc
2022. 09. 18.
5
8
V2 karakter
Natasha Onfroy
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Sztojka Szylard.

2. Születés helye, dátuma
1996.12.20,Las Colinas Hospital.

3. Bejelentett lakcíme
Jelenleg nem elérhető.

4. Telefonszáma
36226278640

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
San Fierro Egyetem.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
NAV -> Nem jogerős kirugási indok. OKF -> Összetűzések.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Természetesen. Nemzeti Ado- és Vámhivatal. Kb 1 hónap. Távozás(kirugás) indoka: Nem volt számomra egyértelmű, már pontosan nem is tudom mi történt akkoriban.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Amióta édesanyám a világra hozott, édesapám a Rendvédelmeknél szolgált, mint SCBO (See City Bűnügyi osztály). Amikor 17 éves lettem, mindig édesapám elvitt a munkahelyére hogy, pontosan mit is csinálnak az ottani dolgózok,ő. Felöltöztetett csapat egyenruhába is,ami mondhatni elég nehéz felszerelés, majd szolgálati öltözékbe is fel öltözhettem. Egyik nyáron elvitt magával dolgozni,mint rendes rendőrségi szolgálatban mint CR(Civil Rendőrség). Jártuk See City utcáit. Sok szabálytalankodó gépjármű vezetőt állítottunk meg, volt mikor egy késes támadás is történt. Akkor édesapám rám kiabált, hogy ne szálljak ki, és hogy hajoljak le a műszerfal alá. Amint édesapám kiszállt, hogy meg akadályozza a kedélyeket,és hiába rádiózott,sajnos nyakon döfték 2x. Én nem mertem felnézni. Amikor megérkezett a többi egység ,lövöldözéseket hallotam, majd egy rendőr oda jött apám szolgálati kocsijához és így szólt: Te vagy Krisztian fia? Erre válaszoltam remegve: Igen, miért? Felelték: A rendőrség nevében, részvételt nyílvánitunk. Abban a pillanatban össze estem. Édesanyámmal,és két testvéremmel nehezen vészeltük át a nehéz időszakokat. Én most 25 évesen elhatároztam hogy szeretném apám munkáját tovább vinni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Én nem vagyok más embernél jobb. Minden embernek meg van a maga tudása maga esze. Mindenki úgy teljesít ahogyan érzi, illetve megvan a maga tudása.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Ádámnak,17 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
3-4 éve.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
9670+

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
OKF,NAV okf max 1 hétig voltam,(eleinte tetszet ,de unalmassá vált.) NAV, meg sok összetűzés volt, és inkább választottam a jobbik utat.(Ez kb 3-4 hónapja történt)

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Engem mindig is érdekelt az NNI Feladata. Szint úgy ,ahogy szeretném, illetve szeretem is csinálni. Én szerintem megvan a kellő tudásom/tapasztalatom az NNI Feladatához. Jelenleg, azért jelentkeznék egy pár hónapos kihagyás után NNI-Be, mivel egyrészt szeretem a rendvédelem feladatát, másrészt meg hosszú távra szeretnék itt maradni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Ádámnak hívnak,17 éves vagyok. Falun élek. Jelenleg 9.osztályos vagyok, mivel szakmát váltottam,(mielőtt kötekedne pár ember 11.es lennék.) Foglalkozásom: edzés, barátokkal lógás, bulizás, hülyülés, motorozás, hegesztés, stb..

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( 9600 perchez képest (és ahhoz hogy állításod szerint 3 éve RP-zel) elég sok jailed van, ilyen UCP-re nem tudunk felvenni. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.