Szjuzanna Kozlova jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ExTasYY

Újonc
2020. 03. 06.
13
20
Budapest
future-system.hu
V4 karakter
Diaz Kozlova
LV karakter
Diaz Costa
V2 karakter
Szjuzanna Kozlova
sccs.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Szjuzanna Kozlova
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7731
IC SZINT: 13

KOROD: 25 éves
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
EDDIGI FRAKCIÓID:

Fix&Drive​

Orekhovskaya Bratva​

Katasztrófavédelem​

TÁVOZÁSAID OKA: Frakció váltásók miat volt mind ben hogy távóztam
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem nem vóltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: válaszod
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: válaszod

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 14-Tól zárásig
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 10-től zárásig

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Rolandnak hívnak 20 éves vagyok. Szeretek csapatban dolgozni. Mai napig MMA-zok és oda is kell úgy mond a csapat munka meg az össze tartás. 4-5 éve rp zek itt kezdtem see mta v2 n az rp-t. Segítőkész vagyok mindent meg lehet velem beszélni mindig oda figyelek a másikra jól teljesítem a meg kért dolgokat. Szeretem az álatokat. Ugy mond egy auót mánias srác vagyok.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Nagy papám autó szerelő volt és ő miatta szeretem meg én is ezt a szakmát és arra gondoltam hogy ki próbálom magam egy ilyen remek csapatba mint maguk sok sok ideje gondolkodom rajta hogy bele vágjak e és azt mondtam hogy igen érdemes mert nagy papám példáját szeretném folytatni és át adni a gyerekemnek minden tudásomat hogy ő is meg szeresse és tiszta szívből csinálja és folytatja ezt. Több éve figyelem magukat hogyan csinálják a munkát és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve és szeretnék én is a csapat tagja lenni

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

válaszod​

A fórumon feltüntetett ig neved elavult. Frissítésére 12 órád van. @dex
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.06.05 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
Szép lapot írtál, kapsz lehetőséget. Vasárnap 19:00-kor várunk téged a telepen, és TeamSpeak-en is. [SCCS váró]
Ha nem jó az időpont, írj privát üzenetet nekem itt fórumon​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.