Szerverszabályzat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Steve Gates



Ötleted:

Szerver szabályzat pontjának módosítása:

"Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed)"
Nyomós indok pontosabb meghatározása.
A "veszélyben az életed" példa alá nem tartozik a rendvédelem kitúrása, mert üldöznek, vagy igazoltatnak. Illetve adminként tapasztaltam, hogy elég indok az átverés is, ami aztán végképp nem életveszélyes.


új szabályzati pont behozatala:
Oknélküli nagykaliber (fegyver) hordás büntetése: Teljes mértékben nevetséges, hogy a szerver egy része azzal szórakozik, hogy háborús felszerelésben autókázik, és egy sima igazoltatásnál darál vagy azért hordja magánál a fegyvert, mert milyen jól néz ki a hátán/oldalán. Szerintem IRL sem járkál mindenki fegyverrel ilyenek miatt.


íratlan szabályok megszüntetése:
Egy olyan szabályzatot betartani, amit lehetőséged sincsen ismerni(mivel ugye leírva nincsen)elég nehéz. Illetve az íratlan szabályoknak köszönhetően mindenki terjeszt mindenféle szabályt, amiből kitudja, hogy mennyi igaz. Plusz ne felejtsük, hogy így az adminok is mindenféle szabályt kitalálhatnak.


Megjegyzés:
-
 
Utoljára szerkesztve:

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Ezt csak támogatni lehet. Leginkább az ök nélküli nagykaliber részét. Mert már eléggé gáz, hogy mindenki m4/ak, sniper, lefűrészelt csővűvel járkál csak úgy. Már a kiskaliberek is eltüntek gondolok itt glock, uzi, tec-9-re.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nagyon szépen megfogalmaztad , teljes mértékben tàmogatom! :)
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Nagyon szép megfogalmazás, jól leírtad érthető, csak Támogatni tudom.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Tényleg jobb lenne egy pontosabb meghatározás.Volt egyszer egy olyan ügyünk,hogy 3-an ültünk az autóba,és belénk durrantott egy M5...odamentünk IC,és megbeszéltük,hogy kiállunk ellene versenyezni,és majd a vesztes fizeti a győztes kárát.Így is lett, mi nyertünk,mire ő kidarált minket. Admin azt mondta,ez elegendő indok,bár én annyira nem hiszem,és pont az ilyen helyzeteket lehetne ezzel elkerülni.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Van benne okosság viszont az meg az admin hibája ha egy játékos így megtudja vezetni hogy betudja mesélni neki hogy elég indok ez meg az... egy adminnak tudnia kell hogy mi számít annak stb stb.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Az átverési dolog az még belefér gondolok én itt arra, hogy egy Maffia vezért vagy egy nagyobb rangú embert ver át az illető. Belegondolsz IRL se fogja hagyni, ott nyomban lelövi szemrebbenés nélkül.
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Nekem alapvetően nem azzal van gondom, hogy elég indok az átverés. Én csak annyit írtam az ötletbe, hogy pontosítsák a "veszélyben az életed" példát, mert az átverés nem tartozik ez alá szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Véleményem szerint a forgalmas helyen való lövöldözés szabálypontot kellene kivenni. Teljesen IC ügy hol lövöldözöl. IRL is akadnak gyengébb elméjűek akik a helyzetet fel nem fogva cselekednek rosszul.

Az indok nélküli fegyverviselés. Ezt már felhoztam meetingen tudtommal fel is írták. Támogatva is lett az ötlet remélem valami lesz is belőle.

Az íratlan szabályok. Vannak és léteznek. Az, hogy 2017-ben Tamási a Jasi féle videóban kijelentette ,hogy nincs azt nem azt jelenti ,hogy jelen pillanatban sincs. Ha le lenne írva az összes szabály senki nem olvasná el. A jelenlegieket sem olvassa kb. 60%-a a játékosoknak. Az OOC stílus pedig azért nincs beleírva véleményem szerint mivel egy alapműveltség kell ide a szerverre. Ha az nem volna és mindenki k**** anyázná a másikat senkinek nem lenne kedve itt játszani a szerveren. Egyszerűen elmenne a játékkedve az egésztől.
 
  • Tetszik
Reactions: Steven és pasa

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Íratlan szabályos részt kicsit szerkesztettem, mivel eléggé rég lett írva ez az ötlet, azóta sok minden változott, nekem is változott valamilyen szinten a véleményem, illetve Rajmi is jogos dolgoz hozott fel.

Az OOC stílust csak példának hoztam fel. Azt, hogy valaki a játékostársával szemben flegmázik, anyázik, stb. azt persze én is elítélem, viszont sokszor arra is kiosztásra kerül az ooc stílus szankció, amire nagyon nem kéne. Meg ugyebár a szidás nem egyenlő a stílussal.
Attól függetlenül, hogy X% nem olvassa a szabályokat, attól még Y%-ot lehet érdekelné. Ahogy tudom, nem sok íratlan szabály van, simán le lehetne írni ezeket.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Énszerintem a forgalmas helyen való rablást kellene kivenni.. Mármint ha ahol rabolni akarunk és tényleg van ott több player akkor ne lehessen, de ha nincs ott egy lélek se csak az áldozat akkor ne azt mondjuk hogy irl így meg úgy, mivel akkor lehetbe jobb RPket is csinálni mint a "hello kell fuvar?" vagy pedig az aranypart vadászása
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ez se volna rossz bizonyos korlátok közt. Mivel egy éjszaka folyamán véleményem szerint engedett lehetne a rablás.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Igazábol ez a fegyver viseléssel is csak a gond lenne. V3, egy főadmin pont ezért bannolt játékosokat mert fegyver volt nála. Aki illegális életet szeretne élni az azt is fog. Teljesen ic ügy hogy mi van nálad 20 kg-ig.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Attól él illegális életet akkor, hogy mint ha háborúba lenne teljes menetfelszerelésben virít? Komoly gondok vannak akkor.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Nyilván, nem katona felszerelésben , de ha megnézed irl a rendőrnek sincs mp5 je, meg a teknek se m4, meg lefürészelt csövüje, tehát mind a kettőt realizálni kéne mivel ha illegál nem hordhat nagyfegyvert akkor azzal lenne a probléma, én mint nnis mondom hogy jó ez igy ahogy van igazából.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Természetesen elhiszem, viszont kb ugyanolyan fegyverek hordhatók , mint a rendvédelemnek, m4, lefürészelt. Valóban uzi az nem de nem az miatt lett az ötlet irva :D
 

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
154
74
V4 karakter
Brad Parry
Nem értek ezzel egyet elég egyszerű a miértje, mivel pl. egy üldözésnél elkapnak akkor mit csinálsz? hagyod magad hogy bevigyenek? nyilván nem, ezért lövöd le.
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
PL: van egy skines fegyvered ami nagykaliber akkor nem hordhatod? Gondolom nem azért vásároltál vagy PP-tél fegyvet,hogy csomagtartóba/széfbe legyen
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.