Szerverszabályzat bővítése, Munkakiegészítés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexander B Fitzgerald >

Ötleted:
< 1. A SeeMTA V3 szerverszabályzata kitér a tengeren való kalózkodásra. Ma adódott egy alkalom, hogy kétszeri alkalommal admint hívtunk, mert nem tudtuk normálisan megbeszélni, mert a másik arra megy, hogy jailt kapjon az ellentétes oldal. Röviden összefoglalva az lenne az ötletem, hogy a szerverszabályzatba beletenni azt a pontot, hogy "A szerveren tilos a kalózkodás.". 2. Jelenleg a szerveren nem található semmilyen jellegű "ülős" munka. Arra gondoltam, hogy esetleg lehetne egy adminisztratív jellegű része a kamionsofőrnek. Egy iroda interior amiben számítógépek vannak. A munkának abban a részében le kellene ülni a géphez ami bedobna egy monitort és fuvarleveleket kell megírni egy NPC által adott szempontsor alapján. >


Megjegyzés:
< Szerintem hasznos ötlet lenne, adminügyek ilyen témában megszűnnének. >
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini

1. - Egyet értek, bár most már kicsit visszaszorult a "kalózkodás", hisz kivételre került a rákászat, így a playerek nagy része már nem jár a vízre, vagy csak nagyon ritkán.

2. - Nem is rossz ötlet, sőt. Kifejezetten tetszik! Viszont ha konkrétan ez a meló, amit fent leírtál nem kerülhetne be (technikai, esetleg más okok miatt), akkor nagyon szívesen látnám a gyártósori melót, ami bent van (talán) az SGS szerverek nagy részén.​

 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem nem véletlen nincsen ilyen munka. Valószüleg ha kipróbálná akárki ezt a munkát, a 10. percbe rájönne hogy kikapcsolódni lépett fel a szerverre és nem dokumentumokat körmölni. Tény hogy a többi munka is IRL alapú, de azoknak van egy "izgalmassági" faktora, ezért működőképesek.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski

1. - Egyet értek, bár most már kicsit visszaszorult a "kalózkodás", hisz kivételre került a rákászat, így a playerek nagy része már nem jár a vízre, vagy csak nagyon ritkán.​

2. - Nem is rossz ötlet, sőt. Kifejezetten tetszik! Viszont ha konkrétan ez a meló, amit fent leírtál nem kerülhetne be (technikai, esetleg más okok miatt), akkor nagyon szívesen látnám a gyártósori melót, ami bent van (talán) az SGS szerverek nagy részén.​


Ezzel értek én is egyet az első részére annyit tudok mondani , hogy alig járnak ki a vízre szóval az annyira nem is igazán.

De a munka frissítés szerintem sem ártana , a gyártósorit én is szívesen látnám bent hátha akkor kevesebb kamion meg bányász kocsi laggolna a playerekbe. :D És még ha jól is lehetne vele keresni , akkor biztos sokan csinálnák .. a terület adott rá hisz Angel Pine-ban ott van a nagy hangár is ahol inti sincs lent már.

Remélem bekerülnek , hajrá! :)
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szabályzat témát hagyjuk.
Kamionos munkát viszont támogatom, ugyanis a nagy vállalatoknál rengeteg papírmunka van (nyílvánvalóan a kis vállalatoknál is), így reálisnak tartanám, hogy lehetne irodásként dolgozni.

Illetőleg én még azt is beleírnám, hogy saját vállalkozást tudj csinálni, csak azzal egy baj lenne, hogy ez GTA, és nem lehetne megvalósítani. (Gondolok én itt pl az IRL is létező ST22 Trans zrt-re).
 
  • Tetszik
Reactions: König és Martinka

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Jó lenne pár kamiont kivonni az utakról. Sokkal jobb lenne ha a kezdők nem 8 tonnás dögökkel járkálnának.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Tudtommal régen volt , olyan rendszer, hogy ha egy adott munka kocsival X sebességet átlépted akkor figyelmeztetett, majd sokszoros után kivette alólad a munkajárművet. Lehet ezt kellene vissza hozni és nem lennének száguldozások, szerintem meg lehetne valósítani a munkajárműveknél, hogy ha szabálysértést követünk el (piros lámpa) akkor azt büntesse, vagy ha ütközik akkor nem a munka kocsi állapota menne le, hanem azonnal X összeget levonna, hogy: "Balesetet okoztál, kénytelen vagy fizetni a károkat". Szerintem egy ilyen fejlesztés megoldhatná az ilyen problémákat.
Nem hinném, hogy az ilyen egy helyben történő munka sokakat lekötne, főleg hosszabb távon, de rengeteg munka van a szerveren így szerintem egyet le lehetne arra cserélni.
Szerintem lényegesebb ennél, hogy a jelenlegi munkáknak árain emeljenek.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Hali, tudomásom szerint nincs kalózkodás, de a misztereknek átadom a szó @Ricsi @Bence
Szia!
A V2-es szerverszabályzatot átnéztem többször, nem találtam erre utaló szabályzati pontot. Gondolom nincsenek olyanok, hogy "iratlan szabály".
 
  • Hűha
Reactions: Smexy

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem forgalmas hely a tenger, innentől kezdve magától értendő.

Alapvetően ez az "íratlan szabály" attól hogy te az anno 16-17-es videóba láttad nem kell folyamatosan azzal jönni, vannak, lesznek. :D
 
  • Tetszik
Reactions: König és Maradics
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.