Szerver "újraépítése"

Senki121

Újonc
2021. 01. 18.
16
12
V4 karakter
Besim Ibrahim
LV karakter
John Merlin
V2 karakter
Smith John
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
< Smith John >

Ötleted:
< 0. A szerver felépítésének fejbeli nullázása, (gondolatban nullázni a szerver alapjait).
1. A szervert alkotó elemek, járműmodok, itemek, frakciórendszerek teljes megszavaztatása a jelenlegi és esetleg jövőbeli játékos közösségel. (Az ötletek részleg tényleges meghallgatása és bármilyen fejlesztőötlet megszavaztatása.) Mindezt úgy hogy kiemeltek legyenek, mindenki tudjon róla, hogy éppen miről kéne dönteni.
2. A civil munkák egységesítése, arányosan minden civil munka ugyanannyit keressen, ezzel színesítve az utakat, nem csak benzinszállítók mászkálnának, mindenki azt csinálna amit szeret.
3. A jelenlegi vagyont némileg kivonni a szerverről, az aktív játékosokat nem bántva, a régebbiekkel egységesen konzultálva (ha igényt tartanak rá) ezt akár úgy, hogy minden jármű, item és tuning értéket kap, ami szerint kapnak vissza pénzt, pp-t... (Azt ami legkevésbé káros a szervernek.) ezzel nem buknának annyit, de mégis sokat javítana.
4. A teljes SeeMTA pályafutásának legkedveltebb rendszereit lehetne erőltetni, biztos van sok olyan elem ami bent volt akár V2-n is, de idővel valami rosszabb váltotta vagy csak nem annyira vált be, esetleg a rampage rendszer is bekerülhetne...
5. Legyen cél a V4 és LV elleni verseny is, mindegy hogy szinte esélytelen és hogy testvér szerverek, de a verseny mind a 3-nak jót tenne, főleg úgy hogy mára a konkurencia tényleg mondhatni, hogy kihalt.
(Nem állok ellen a jelenlegi fejlesztőcsapatnak, de ha senkit sem érdekelnek a behozott rendszerek, akkor csak nem jó az irány. Kiemelve azt, hogy a jelenlegi maximum 3 játékosra, ami többségében 0, nem hiszem hogy megéri bérelni azt a szervert amin a V2 fut, vagy kezdjünk vele valamit, vagy bocsássunk el tőle.) >

Megjegyzés:
< Tudom, hogy nem lesz elfogadva, mindenesetre köszönöm mindenkinek aki elolvasta, főleg annak aki esetleg támogatta is, azt is tudom, hogy ne én oktassak, aki nem is akkora V2 player meg nem is játszottam annyira rég rajta (2020-ban regisztráltam), 40 órát tettem bele még pont a munkák megújítása előtt, de teljesen kiölték az akkori kedvemet a szerverből. >
 
  • Fájdalmas
Reactions: LucasLV és DaveV4