Szerver szabályzat.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 07. 31.
6
14
V4 karakter
Victor Brewton
Sziasztok, valaki magyarázza már el légyszives hogy hogy lehet átverni valakit 50000$-ig anélkül hogy kihasználnám a naívságát?

(Átveréssel kapcsolatos szabályok: -Tilos a felhasználók naivságát kihasználni, többszörös (ez lehet 1, akár 5 ilyen eset is, nem kell aljasnak lenni és nem lesz ilyen gond) átverés haszonszerzés céljából.
-Hirdetésből engedélyezett az átverés. ↳ A rablással ellentétben átverni szabad hirdetésből 50 000 $ dollárig.)


Szóval tilos az átverés haszonszerzés céljából. De ha valakit átverek 50 000$ dollárig az már alapból haszonszerzés. Tehát ezért nem értem, hogy anélkül hogy kihasználjam valakinek a naívságát, hogyan lehet átverni valakit bármivel is? Direkt hagyja hogy átverjem vagy mi? Vagy itt mire gondoltatok? elhitetem valakivel hogy az 1 után a 3 jön? Meg persze ne legyek aljas és akkor nem lesz gond. Akkor hogy lehet átverni, rabolni, hazudni a játékba? :):) Legyen mondjuk például egy hotdog. Megveszem a hotdogot 100$-ba, Eladom valakinek 500-ért. Az átverés vagyonszerzés céljából, naívság kihasználása, jöhet a permaban. Haverom most kapott permabant, mert átvert embereket gyapjúval, és az admin azt válaszolta hogy átlehet verni az embereket, de nem ebből kell meggazdagodni. 2 embert vert át, összesen 95 ezerrel. Tehát akkor ő már gazdag ezzel a száz ezerrel? Illetve naívság kihasználása. Hazudok valakinek hogy odaadom azt a tárgyat/terméket, miután ideadta a pénzt, az már a naívság kihasználása, tehát megint értelmét veszti az hogy átlehet verni valakit naívság kihasználása nélkül. Vagy szabályt változtassunk, vagy fogalmazzuk át, de én úgy gondolom, hogy ha ez így marad nem teljesen egyértelmű a dolog.

Illetve ha már itt tartunk miért történik olyan hogy pl. egyik admin azt mondta hogy antikkal való átverés tilos, a másik azt mondta hogy szabad. Vagy az egyik admin azt mondja hogy ha kocsit cserélünk a 3. ember rablása után akkor lehet újra 3-at rabolni. A másik azt mondja hogy ha kocsit cserélünk akkor sem lehet többet. Ha az adminok nem tudják a szabályt nekünk miért kell? :):) .

Előre is köszönöm a választ és a magyarázatot.
 
2019. 07. 31.
6
14
V4 karakter
Victor Brewton
Hűha, na most jól megmondtad nekünk.. Gondolkozz már el egy kicsit, nem kell átverni senkit és nem lesz ilyen gondod.
Gondolkozzak el egy kicsit? Ha lehet, miért ne tenném? Csak perma bannt kapok azért mert nem lehet érteni mi van a szabályzatban :)
 
  • Szomorú
Reactions: Kitefi

aPedro

Újonc
2023. 01. 04.
18
80
V4 karakter
Pedro M Brassco
LV karakter
Pedro D Seid
22-es csapdája.. Átverhetsz valakit szabály szerint is, de ha már gazdagodsz belőle már szabályellenes... Maga a szerverszabályzat teljesen káoszos, nincs jól átgondolva, rengeteg dolog nincs leírva, amire nem is gondolnánk, vagy nem egyértelmű.
 
2019. 07. 31.
6
14
V4 karakter
Victor Brewton
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! @Felipe
22-es csapdája.. Átverhetsz valakit szabály szerint is, de ha már gazdagodsz belőle már szabályellenes... Maga a szerverszabályzat teljesen káoszos, nincs jól átgondolva, rengeteg dolog nincs leírva, amire nem is gondolnánk, vagy nem egyértelmű.
Igen. Erre akartam kitérni, de igazából csak annyit kaptam erre válaszul, hogy De AkKoR nEm KeLl ÁtVeRnI :eek::eek::eek:, Ahelyett hogy egy magyarázatot kaptam volna, hogy tudjam, mire gondolt az aki megírta a szabályzatot, illetve másoknak is be lehetne linkelni a magyarázatot, nem érthetetlenül ülnének a permaban előtt :)
 

Kitefi

Újonc
2023. 07. 13.
2
17
Budapest
LV karakter
Derrick Kentrell
Megkérdezel valamit normális dolgot, nyílván az admin nem tud válaszolni a kérdésre és még ő kezd el kacagni, gúnyolodni.

Egyszerűen értelmetlenül van megírva a szerver szabályzat, csak kicsit gondolkozzunk már. Nem a Player a hibás ha az Admin sincs tisztába a dolgokkal.

Javítani kell a szabályzatot, hogy verj át valakit stb hogy ne sértse meg a naivitást.

Ez olyan mintha elmennél nőhöz mert azt mondja gyere át és mikor ott vagy nem lesz semmi, ez is azt jelenti, hogy naiv voltál mert megbíztál benne. Egyik szabályzat üti a másikat. :)
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
306
845
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Most ez ilyen rage?

Még egy játékba is azon van valaki hogy átverje a másikat, aztán mikor valami csoda okán bajba kerül mert az a legjobb szórakozása hogy embereket vág át akkor jön egy 15 soros rage kollekció, meg admin, meg szabályzat kritizálás. Kész vagyok
 
2019. 07. 31.
6
14
V4 karakter
Victor Brewton
Most ez ilyen rage?

Még egy játékba is azon van valaki hogy átverje a másikat, aztán mikor valami csoda okán bajba kerül mert az a legjobb szórakozása hogy embereket vág át akkor jön egy 15 soros rage kollekció, meg admin, meg szabályzat kritizálás. Kész vagyok
?? nem xd csak simán nem értem a szabályzatot xd. Legjobb szórakozása? Ezt abból szűrted le, hogy átvert 2 embert? Nem tudtam hogy látnokok, gondolatolvasók is játszanak ezzel a játékkal
 
  • Vicces
Reactions: Kitefi

aPedro

Újonc
2023. 01. 04.
18
80
V4 karakter
Pedro M Brassco
LV karakter
Pedro D Seid
Persze, hogy lefogják, sokkal egyszerűbb mint írni egy normálisabb szabályzatot. Velem is előfordult, hogy 2admin más mondott, az adott hely, forgalmas-e vagy sem. Van rá szabály, de így se egyértelmű.. Ez megér egy topicot, hogy átfogalmazzák a szabályzatot.
 

JamieLV

Vélemény vezér
Very Important Person
2019. 06. 03.
9 243
10 838
24
V4 karakter
James Fernsby
LV karakter
Jimmy Beckett
Átveréssel kapcsolatos szabályok.

Nem úgy kell vagyont gyarapítani, hogy szándékosan átbaszod a másikat, ennyire egyszerű. Jó hogy nem kértek leírást ahhoz, hogy hogyan lehet legálisan átverni embereket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.