Szerver frissítése V3-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
65
40
Magyarország
V4 karakter
Ezio Lucchese
LV karakter
Ezio Lucchese
V2 karakter
Zylo Koci
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
< Zylo Koci >

Ötleted:
< Mivel a V2 mod már nem nagyon mozgat meg szinte semekkora játékosbázist, ezért lehet, hogy érdemes lenne frissíteni V3-ra. Elolvastam néhány ötletet a szerver fellendítésére, de az összes kb. felérne egy teljesen új moddal, ami érthető, hogy miért nem lesz megvalósítva. Sokan szeretnének játszani a V3-as moddal, mióta a V4 megjelent (nem az ezredik gazdagrp szerveren), és így őket is ki lehetne szolgálni, a szerver pedig fellendülhetne. Rengeteg egyedi script van a szerveren amit kár lenne veszni hagyni, például: munkák, szerelőrendszer, méhészet, stb. - Global UB és társai szerintem teljesen feleslegesek lennének, egy hónapon keresztül tartó káoszon kívül más értelme nem lenne. Ha egy V3-as mod válna elérhetővé azoknak a játékosoknak akik vágynak rá, hogy újra játszhassanak vele, és a régebbi V2 játékosok is valószínűleg újra elkezdenének játszani, mivel a vagyonuk megmaradna, a játékosszámot látva pedig több kedvük lenne folytatni a játékot a szerveren, szerintem újra egy 2016-os szinten lenne a szerver a játékosbázist tekintve.

EDIT: Ezt viszont már máshol is láttam, de ha egy V3 modot kapna a szerver, érdemes lenne a launcherben elérhetővé tenni, mert az is számítana, hogy egységesítve legyen úgymond a többi szerverrel és egy helyről legyen elérhető a többi szerverrel együtt. >


Megjegyzés:
< Sziasztok! Nem tudom, hogy ez egyáltalán megvalósítható lenne-e, plusz egy kicsit átment az ötlet egy válasz-szerűségbe a többi témára, viszont szerintem ez lenne az egyetlen ésszerű lépés ami még meg is valósítható és tényleg hozhatna valamiféle eredményt. Köszi, hogy végigolvastad, írd meg a véleményed a témával kapcsolatban. :) >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Danii1 és Pongo

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
637
1 001
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Csak támogatni tudom az ötletet, viszont rengetegszer lett felhozva és mindig nem volt a válasz.
 
  • Imádom
Reactions: Daymond

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
65
40
Magyarország
V4 karakter
Ezio Lucchese
LV karakter
Ezio Lucchese
V2 karakter
Zylo Koci
Örülök, hogy te is hasonlóképpen gondolod, ha pedig el is lesz utasítva, egy próbát megért.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 284
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szevasztok! Már a 66. téma van nyitva és ugyan azokat a köröket futjátok meg. Legyetek szívesek a már meglévő ötletek alatt megosztani a véleményeteket, de ezek már taglalva lettek nem is egynél. Amit ide leírtál, azt ha szeretnéd, akkor másold be az egyik meglévő ötlet alá hozzászólásként. Nem kell mindig új témát nyitni, ezzel nem fogtok semmit sem nyomatékosítani és teljesen felesleges!
Ezt most zárom és helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveV4 és Daymond
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.