szertnem kérelmezni az unbant !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hugh opton

Újonc
2024. 10. 01.
3
8
V4 karakter
hugh opton
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
szép estet kivaok szeretnek kérni unbant mert ki tiltotak örökre és szerintem meg kellet volna halgatni mielott ki tiltanak uj vagyok ajtekba egy csomo penzt bele költötem a jatekba nagy nehezen meg tanultam az ic oc irast korton admin meg ki tiloto es nem figyelte azt hogy a masik fel akivel veszekedtunk hogy ö keverte az ic oc irársz tudtomal azt nem szabad nem hazudtam neki le dolgoztam grokanal 8 csilert adot 240 k 50 adot fa anyagra es el felejtetem el menni erte mert mentem egy masik munnka helyre de jött az admin vissza is adtam neki az osszest penz es a groka dc ugyet hozz be a jatekba ami szerintem nincs koze a jatekoz es nem talalom fel lépesnek amit csinalt az admin azonali ki tiltas el veszi mastol a jatek elmenyt igy hogy elveze valaki ajatekot ha nem figyelnek amsik ra csak ön birasködöt ki birtam volna akar 200 perces jajt is csak az örökbant nem ez egy jatek kötötle engem kérlek titeket nagyon szépen unbanoljatok mert imadom ezt ajetekot es nem akarok ez nélkul élni igerem be tartok mindent csak hagy kerulhesek vissza :( nagyon szépen kerlek titeket .
 

Bika

𓄋
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
429
638
24
V4 karakter
Thomas Headaway
Szia, ez szép és jó, de a minta használata kötelező. Ehhez segítséget itt találsz.
Ezt zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.