Szergej Alekszej (Kyle) - Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KyleBetyár

Újonc
2021. 01. 19.
11
35
V2 karakter
Szergej Alekszej
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Szergej Alekszej >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Flegmázás, Jogtalan szankció kiosztás (Örök ban) >

Bizonyítékok:
< Bizonyíték ide nem kell, hiszen tudja ő is, hogy mekkorát hibázott, csak nem nagyon érdekli. https://imgur.com/a/qCBhWBn >

Megjegyzés:
< Sziasztok, elmesélem az egész történetet. Felhúzott random Croxo a szobájába tegnap, és azt mondta kapott képeket, hogy én OOC Kereskedelem kezdeményezését csináltam, mivel kiírtam egy posztot a csoportba. Igen volt kint egy poszt "Tóth Patrik" névvel, profillal, ami NEM én vagyok. Én azt mondtam Croxonak, hogy kaptam egy üzenetet, hogy kicsoda írta ki, mert én utána jártam amig beszélt hozzám. Persze ő ezt nem érdekelte amit mondok, elkezdtem mondani amit szerettem volna, fogta magát kihúzott a szobából rám tette az örök bant. Croxonak direkt elküldtem, hogy több accountba is benne vagyok (ez sem érdekelte őt). Meg arról ne is beszéljünk, hogy akciók után felszeded magad, aztán felmész Sniperezni amikor bent meghalsz, ez már mellékes. Nem videóztam le az akciót. Szóval, nem kaptál BIZTOS bizonyítékot, hogy én vagyok az, amikor én bizonyítottam, hogy az NEM én vagyok, mivel nekem a Facebookom teljesen más, és ezt nagyon sokan tudják, erre te kihúzol a szobából, kibannolsz, leveszed rólam a Frakció Leadert, és végeztél az üggyel. Majd te az unbannomra azt írod, hogy hazug vagyok, amikor Tamásival beszéltem, hogy ő megnézi a lapot, és (bírálja) erre te lezárod elutasítod. Szép estét neked. Azért a bizonyítékhoz oda csatoltam a képet, hogy valóban több accom van, és azzal az emaillel van a Facebook fiók amit te küldtél. :) >
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bizonyíték ide nem kell, hiszen tudja ő is, hogy mekkorát hibázott, csak nem nagyon érdekli. https://imgur.com/a/qCBhWBn
Én nem úgy látom mintha bármit is hibázott volna...

Meg arról ne is beszéljünk, hogy akciók után felszeded magad, aztán felmész Sniperezni amikor bent meghalsz, ez már mellékes.

Ha mellékes akkor nem értem miért kell beleírni?

Beszéltem Croxo-val te magad mondtad hogy te írtad a bejegyzést, akkor nem értem miről beszélünk....

Majd te az unbannomra azt írod, hogy hazug vagyok

Nem teljesen azt olvastam hogy hazug vagy...

Idézem: "Amit itt te leírtál annak a nagy része nem is így történt,ahogy te állítod!"
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.