Szerencsekerék ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kleon Sisini >

Ötleted:
<A kaszinóba lenne egy szerencsekerék amit naponta vagy ssc-ért lehetne pörgetni. A pörgethető tárgyak pl: Kisebb pp-s itemek (instantfix, üzemanyagkártya stb..), pénznyeremény, ssc nyeremény, autó, kisebb itemek hifi , teló és minden egyébb.// Vagy a v3-as kerék.>


Megjegyzés:
< Puszi.>
 
Utoljára szerkesztve:

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Szerencsekerék, mint V3-as dolog bekerülhetne (SSC-vel játszható) a szerverre, + kis cucc a kaszinóba. De így, mint a leírt ötleted személy szerint nemtudnám elképzelni a szerveren, hisz nem egy GTA 5 Online szerveren vagyunk. Én személy szerint TARTÓZKODOM.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Teljes mértékben @Malloy barátommal tudok egyet érteni. Már az is jó lenne, ha a v3-as szerencsekerék is bekerülne ide ha már a többi is bent van v2 szerverén.
Amit eredeti ötletként írtál az sem lenne rossz nyilván viszont nem hinném, hogy az meg lesz valósítva.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Márcsak azért sem kerülne be, mert kihasználnák, és elértéktelenedne a Fix kártya, meg a hasonló PP-s itemek. Ez nemjó a vezetőségnek, nemkell ecsetelnem hogy miért.
Persze, feljön Kiss Sándor a szerverre, játszik 3 órát, dolgozgat. Ezek után bemegy a kaszinóba, me mé ne? És lehet hogy kikaszinózik egy olyan autót amit mások milliókért passzolgatnak. Kész káosz lenne. Mindenki a kaszinóba gubbasztana.
Elég lenne az SSC nyereménnyel.
Bár nem is értem hogy minek több fajta pénznyelő. Nem mindegy hogy hogyan szerencsejátékoztok?
 

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Szerencsekerék, mint V3-as dolog bekerülhetne (SSC-vel játszható) a szerverre, + kis cucc a kaszinóba. De így, mint a leírt ötleted személy szerint nemtudnám elképzelni a szerveren, hisz nem egy GTA 5 Online szerveren vagyunk. Én személy szerint TARTÓZKODOM.
Nem láttam még a v3-as szerencsekereket, de ha szerintetek az megfelelő lenne akkor természetesen támogatom azt is. Igazábol amit felsoroltam azok csak példák .
 

YAMI

Barangoló
2019. 06. 10.
132
172
22
Gödöllő
www.youtube.com
V4 karakter
Reyak
V2 karakter
Yami Sukehiro
Márcsak azért sem kerülne be, mert kihasználnák, és elértéktelenedne a Fix kártya, meg a hasonló PP-s itemek. Ez nemjó a vezetőségnek, nemkell ecsetelnem hogy miért.
Persze, feljön Kiss Sándor a szerverre, játszik 3 órát, dolgozgat. Ezek után bemegy a kaszinóba, me mé ne? És lehet hogy kikaszinózik egy olyan autót amit mások milliókért passzolgatnak. Kész káosz lenne. Mindenki a kaszinóba gubbasztana.
Elég lenne az SSC nyereménnyel.
Bár nem is értem hogy minek több fajta pénznyelő. Nem mindegy hogy hogyan szerencsejátékoztok?
Én ezt valahogy úgy gondoltam hogy nagyon kevés %-al adná be csak a jobb itemeket pl: 0,002 meg ilyesmik, a nagyrésze meg kaja, pia lenne esetleg üres pörgetés vagy hasonlók. Szerintem Nogi is valami ilyesmire gondolt
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ezek után bemegy a kaszinóba, me mé ne? És lehet hogy kikaszinózik egy olyan autót amit mások milliókért passzolgatnak. Kész káosz lenne. Mindenki a kaszinóba gubbasztana.

Viszont ahogy a ksszinók fel vannak építve, míg valaki kipörget egy milliós autót pl, addig 10 másik ember elbukik annyit.
 
  • Imádom
Reactions: SupraV2

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Viszont ahogy a ksszinók fel vannak építve, míg valaki kipörget egy milliós autót pl, addig 10 másik ember elbukik annyit.
Vagy nem kerülhetnének be csúcskategóriás autók vagy az esélye kb 5% lenne hogy kipörgesd . Igazából az sem baj ha autót nem lehet pörgetni az is csak egy felvetés.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Így is rengeteg lehetőség van plusz pénzre szert tenni, meg pp-s itemekre (lásd karácsonyi ajándékok, napokig volt bent az is), így is hatalmas visszaélések vannak ezekből a dolgokból, na meg olyan ne menjen be kaszinóba aki nem bír veszíteni, meg amúgy sem.
 

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Így is rengeteg lehetőség van plusz pénzre szert tenni, meg pp-s itemekre (lásd karácsonyi ajándékok, napokig volt bent az is), így is hatalmas visszaélések vannak ezekből a dolgokból, na meg olyan ne menjen be kaszinóba aki nem bír veszíteni, meg amúgy sem.
Visszaélések mindig is voltak is lesznek játékmentől függetlenül .
na meg olyan ne menjen be kaszinóba aki nem bír veszíteni, meg amúgy sem.
Nem értem ennek mi köze van bármihez is.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans


Egy kicsit GTA 5 szaga van a dolognak, de emelett menjünk el.
Gondolj bele csak a v2-es eventekbe. Húsvét, mikulás, halloween.
A mesterkönyvek ára a felére esik, a névcédulákkal, PP snackekkel, fix kártyákkal és egyéb PP-s itemekkel tele lesz a szerver legalább egy hónapig. Ha mindenki naponta tudna pörgetni ilyet, akkor folyamatosan jönne be a szerverre PP-s item, és az, ha a vezetőség részéről nézed, nem túl szerencsés. Ezentúl nem biztos, hogy olyan könnyen tudná eladni bárki is a szerveren lévő PP-jét mint előtte.
Nem tudom támogatni.


 
  • Tetszik
Reactions: Malloy

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali


Egy kicsit GTA 5 szaga van a dolognak, de emelett menjünk el.
Gondolj bele csak a v2-es eventekbe. Húsvét, mikulás, halloween.
A mesterkönyvek ára a felére esik, a névcédulákkal, PP snackekkel, fix kártyákkal és egyéb PP-s itemekkel tele lesz a szerver legalább egy hónapig. Ha mindenki naponta tudna pörgetni ilyet, akkor folyamatosan jönne be a szerverre PP-s item, és az, ha a vezetőség részéről nézed, nem túl szerencsés. Ezentúl nem biztos, hogy olyan könnyen tudná eladni bárki is a szerveren lévő PP-jét mint előtte.
Nem tudom támogatni.


A belerakott itemek csak példák, az itemekről természetesen a vezetőség dönt ahogy eddig is tette.
 

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Szerencsekerék, mint V3-as dolog bekerülhetne (SSC-vel játszható) a szerverre, + kis cucc a kaszinóba. De így, mint a leírt ötleted személy szerint nemtudnám elképzelni a szerveren, hisz nem egy GTA 5 Online szerveren vagyunk. Én személy szerint TARTÓZKODOM.
Ez lenne a legjobb szerintem!
 
2020. 11. 10.
39
10
V2 karakter
Stilinsky Leonard
Sima v3 mas szerencsere kerék nem lenne rossz dolog viszont a a pps item résznél nem értek egyet már így sincs értéke a szerveren a kupon pontnak vagy is nem is hogy nincs értéke hanem már így is elvan gazdagodva a szerver és így az árak is elvannak tulozva. De ezzel sincs gond. A lényeg hogy a ppnek így nagyon de nagyon haszontalan lenne
 
  • Tetszik
Reactions: SupraV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.