SZERELŐ CP Igényéles!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ruddancsq

Újonc
2020. 01. 20.
42
6
V4 karakter
Bryan Clinton
LV karakter
-
V2 karakter
Bryan Mendelson
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
Bryan Mendelson

Ötleted:

-Szeretném megigényelni a SZERELŐ CP-T mind a közösség mint az én érdekemet szolgálja !



Megjegyzés:

-Ezzel kapcsolatos elképzelésem.
-Nos én úgy képzelem el ezt a dolgot hogy mint az SF mint az LS szerelő telephez lerakni egy CP-t és abba bele állva SZERELŐ HIÁNY esetébe meg tudják szerelni a Járműveket ugyan annyiért mint amennyit egy szerelő kér érte ! Amennyiben DUTY-ba van 1 vagy több szerelő a CP nem lenne használható! De hogy a szerelő frakcióknak se legyen bukás ez a dolog a szerelő CP elfelezné az összeget az LS illetve az SF -i szerelő telepnek

Ha felkeltette a PLAYEREK ILLETVE AZ ADMINOK / TULAJOK]
figyelmét akkor hozzászólásba írjátok hogy így hátha megvalósul ez a történet!


Köszönöm a figyelmet illetve hogy támogattok!

 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: North és aPeti

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Már egyszer volt egy ehhez hasonló ötlet, ott részletesen kifejtettem. Most inkább erre csak annyit írnék, hogy miért nem azt akarjátok elérni, hogy ne törjön a jármű és akkor szereltetni se kelljen...
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Hol ebben a realitás? Nem tartod jobb ötletnek inkább, hogy annak a szerelőtelepnek a leadereivel felveszed a kapcsolatot, ahol úgy látod hogy inaktív a brigád? Egyelőre én úgy látom, hogy mindkét szerelőtelep csapata tökéletesen végzi a dolgát, és nagyon ritka az a pillanat, hogy nincs fent /kevés szerelő van fent a szerveren, telepen. Akkor megérteném az ötleted, ha csak a fizetést afkolnánk és alig szerelnének a telepek. Jeleneleg nem úgy néz ki a dolog, hogy ezt tesszük hisz csak a mostani hetet nézve, átlagban 235 autó jön naponta..
 
  • Tetszik
Reactions: lecsapc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.