szerelés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Alfred Campbell/COLOR] >

Ötleted:
< Összes kocsi panelossá tétele >

Megjegyzés:
< Jó lenne, ha nem kellene 10 percig a szerelőre várni, hogy megjavítsa a kocsit >
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
így is irreálisan sokat szerelnek meg egy hét alatt kevés napi aktivitással is a szerelők, nem kell ezt a folyamatot még jobban felgyorsítani.
Felesleges.
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Vegyél szerintem inkább paneles kocsit és nem lesz ilyen bajod, attól hogy nem paneles kocsid van nem kell mindent panelessé tenni. ?
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Gondolom IRL is megfogja a szerelő ráver kettőt pl a csomira és már meg is van javítva. Nem értem minek kell mindent panelessé tenni, akkor már tényleg nem nagyon lenne semmi a szerelőnek, csak oda megy benyomja bindet, megmondja az összeget, te átadod, ő megszerel, úgy hogy nem megy sehova és már enged is ki. IRL se így működik és tudom ez nem IRL de akkor is. Jó ez ahogy van, esetleg a buggos elemeket lehetne panelessé tenni, mert sokszor azért várunk, mert valami buggos és ki kell vinni a CP-be, ami kint van az udvardba. NEM támgatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Teljesen felesleges.. Ha más tud várni akkor te is tudsz ha meg nem akarsz ott van a fix kártya. Nem kell ezt is elvenni a szerelőktől, így sincs akkora RP lehetőségünk frakción belül.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Egyébként pedig, a szerelőknek kell ezt frakció fejlesztési kérelemben megírni ha szeretnék. Nem "bekiabálós" módszerrel megy, hogy te szeretnéd ezért nekik alkalmazkodni kell hozzá. Szóval zárom helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: csibszi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.