Elutasítva Szepesi Zsolt - Noszek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 02. 23.
11
4
V4 karakter
Szepesi Zsolt
LV karakter
Peter Louis
V2 karakter
Nincs
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Szepesi Zsolt

A ban időpontja:
2024.01.14.15:19

A ban időtartama:
Soha

Admin neve, aki bannolt:
Noszek

A ban oka:
PG,NonRP,folyamatos OOC szidas admin jelenleteben

Amiért szeretnéd az unbant:
A zert szeretnem mert ez volt az a szerver ahol igazan jo rp jatekos lettem ahol megertettem az rp fogalmat de tudom azt hogy 2024.01.14. valami elborult es nem tudom mi lett akkor velem teljesen egy masik enemet mutattam es ez nem en voltam tudom hogy azt mondtad hogy varjunk de nem birok es szerintem ez a kozel 5honap teljesen eleg volt arra hogy at gondoljam a dolgot es remenykedem abban hogy visszamehetek a szerverre mert maga a kozzoseg ami nagyon visszahuz es remelem kedves Noszek hogy adsz egy utolso eselyt nekem es folytatjuk ezt a remek szervert.Illetve szeretnek mar nagyon jatszani a nyari szunetben es megigerem hogy tobbet soha nem tennek ilyet tobbet mert miota banolva vagyok azota nincs olyan rp szerver amin olyan jol ereztem volna magam mint itt

Megjegyzés:
Kedves Noszek remelem mostmar adsz egy utolso eselyt es tudom hogy nagyobb levelel rendelkeztem es hogy nem szabadott volna ezt tennem de azota nagyon megvaltoztam es szeretnek ujra itt jatszani.
Akar abbba is belemegyek hogy teljes vagyon nullazas legyen mert nagyon szeretnek jatszani.

 
Utoljára szerkesztve:

Noszek

⚡🦔🎮
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 03.
36
110
V4 karakter
Jacob Tenorio
Egy ilyen után rettentő korai, nincs ub.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.